banner461
banner195

Nevşehirli Rasim Arı Ürgüplü Hemşehrilerini Ağırladı

Ertuğrul'un Torunları proje ekibi, Gençlik Spor Bakanlığı, Spor Hizmetleri Daire Başkanı Rasim Arı'yı Ankara'da makamında ziyaret etti.

Nevşehirli Rasim Arı Ürgüplü Hemşehrilerini Ağırladı
15 Mayıs 2018 Salı 20:17

banner143
banner134

Ürgüp'te KAPSED ve Kapadokya Atlı Okçuluk Kulübü tarafından hayata geçirilen "Ertuğrul'un torunları" proje ekibi, Ankara'da ziyaretlerine devam ediyor.

Ankara'da Gençlik ve Spor Bakanlığında Spor Hizmetleri Daire Başkanı Olan Nevşehirli Rasim Arı'nın bugünkü misafirleri Ürgüp'ten hemşehrileri Atlı Okçular Fatma Özzengin ve Ali Yüksel ile Proje Ekibi Çağlar Rıfat Bozkurt, Oğuzhan Tekin ve Kuttusi Türk oldu.

Misafirleriyle yakından ilgilenen, Nevşehir'den hiç kopmayan çalışkan Daire Başkanı Rasim Arı, Ertuğrul'un Torunları projesini medyadan takip ettiğini belirterek, ata sporu atlı okçuluğu yaşattıkları için misafirlerine teşekkür etti.

Gençlik ve Spor Bakanlığı Eğitim Kültür ve Araştırma Genel Müdürü Huzeyfe Yılmaz ile de görüşen heyet, proje ve çalışmalarla ilgili bilgiler aktardı.

Gençlik Spor Bakanlığı Spor Hizmetleri Daire Başkanı Nevşehirli Rasim Arı, küçük hemşehrilerine satranç takımı hediye etti.

Ürgüp'ten ziyarete giden heyet Başkan Arı'ya çini tabak takdim etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.