banner461

Nevşehirli Şehidin İsmi Bombanın Üzerine Yazıldı

Nevşehirli Şehit Uzman Çavuş Şahin Kaya'nın adı, Türk Silahlı Kuvvetleri'nin, Afrin'deki terör örgütlerine yönelik düzenlediği 'Zeytin Dalı Harekâtı'nda kullanılacak bir bombanın üzerine yazıldı.

banner503
06 Şubat 2018 Salı 19:30

banner143
banner134
Nevşehirli Şehit Uzman Çavuş Şahin Kaya'nın Arkadaşları, şehidin ismini bombanın üzerine yazdı.

Zeytin Dalı Harekâtı'nda görevli askerler, Afrin'de şehit düşen Nevşehirli Şehit Uzman Çavuş Şahin Kaya'yı andı. Nevşehirli Şehidmizin asker arkadaşları, harekâtta kullanılacak bir bombanın üzerine 'Şehit Uzman Çavuş Şahin Kaya İçin Afrin'den' yazarak www.fibhaber.com ile paylaştı.


Dün gece Türk Silahlı Kuvvetleri’nin PKK/KCK-PYD/YPG-IŞİD’li teröristlere karşı yürüttüğü Zeytin Dalı Harekatı’nda şehit olan 28 yaşındaki Nevşehirli Piyade Uzman Onbaşı Şahin Kaya geride daha 15 günlük bir bebek, gözü yaşlı eş,anne ve baba bıraktı.

FİB Haber Merkezi olarak Kahraman Şehidimiz Şahin Kaya için hazırladığımız özel videoyu Ailesine, 15 günlük bebeğine ve Türk Milletine armağan ediyoruz. İşte o video....

Allah yolunda öldürülenlere “ölüler” demeyin. Bilakis onlar diridirler, fakat siz hissedemezsiniz. (Bakara 154) 

Kahraman Türk Ordusunun, Terör Örgütlerinin Kökünü kurutmak, Türk Milletini Ferah’a kavuşturmak Ülkemizin Bölünmez bütünlüğünü Perçinlemek üzere Afrinde Gerçekleştirmiş oldu Zeytindalı Operasyonu Sonucu şehadet şerbetini içen tüm Şehitlerimize Cenabı Allah’tan Rahmet diliyor, Ve bu zamana kadar Yurdumuzu yaşatmak için yardan,serden ve candan Geçen tüm kahraman şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz.


 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.