banner461
banner195

Nevşehirli Şehit Ali Rıza Güneş’in Yakını İsyan Etti

Tunceli’nin Nazımiye İlçesi’nde Emniyet Amirliği ve Kaymakamlık Lojmanına yönelik saldırıda hayatını kaybeden 27 yaşındaki polis memuru Ali Rıza Güneş’in Antalya’nın Kemer İlçesinde tatil yapmakta olan halası Emine Güneş, acı haberi alınca isyan etti.

Nevşehirli Şehit Ali Rıza Güneş’in Yakını İsyan Etti
29 Ağustos 2015 Cumartesi 10:02

banner143
banner134
Tunceli’nin Nazımiye İlçesi’nde Emniyet Amirliği ve Kaymakamlık Lojmanına yönelik saldırıda hayatını kaybeden 27 yaşındaki polis memuru Ali Rıza Güneş’in Antalya’nın Kemer İlçesinde tatil yapmakta olan halası Emine Güneş, acı haberi alınca isyan etti.Yeğenleriyle birlikte Kemer’deki bir otelde tatil yapmakta olan Emine Güneş, akşam yemeği için ilçedeki kebapçılardan birine gitti. Burada yeğeni Ali Rıza Güneş’in şehadet haberini alan Emine Güneş, ilk önce gözyaşlarına boğuldu.

Çağrılan 112 Acil Servis Sağlık ekibi tarafından ambulansa alınan Emine Güneş, hastaneye gitmeyi reddedince, sağlık ekibi tarafından ambulans içinde sakinleştirici verilerek tedavi edildi.Ambulanstan inip otelin önünde bir süre oturan Emine Güneş, başsağlığı dileyip "Yapabileceğimiz birşey var mı?" diye soran gazeteciye de "Ne yapabilirsiniz benim için? Susuyorsunuz. Benim yeğenim ilk de olmayacak son da olmayacak. Ama nereye kadar, daha kaç tane evladımızı vereceğiz? Daha hayatının baharındaydı, yeni evlendi. Çocuk bekliyordu. Adalet mi bu söyleyin bana, adalet mi? İnsanlara kıyılıyor orada, eğer bu adaletse söyleyin ne için? İnsanlar evlatlarını yok yere, hiç uğruna ölmesi için mi yetiştiriyor " diye konuştu.Kemer Emniyet Müdürlüğü’nün görevde olan amir ve memurları da Emine Güneş ve yakınlarına başsağlığı diledi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.