banner461
banner195

Nevşehirli Taksicilerin Örnek Duyarlılığı

Nevşehir il merkezinde bulunan bir ticari taksi firması Şehit Ailelerine yönelik örnek bir duyarlılık sergilemeye devam ediyor.

Nevşehirli Taksicilerin Örnek Duyarlılığı
24 Mart 2015 Salı 17:00

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir il merkezinde bulunan bir ticari taksi firması Şehit Ailelerine yönelik örnek bir duyarlılık sergilemeye devam ediyor.

3 Yılı geçen bir süredir Nevşehir’de ticari taksi firması olarak Şehit Ailelerinin ulaşım konusunda karşılaştıkları sorunlara çözüm bulabilmek için örnek bir uygulamayı devreye geçiren taksi firması Şehit Ailelerinden şehir içi yolculukları için ücret almıyor.

Firma işletmecisi İhsan Mençe, 3 yıldır uyguladıkları Şehit Ailelerine yönelik ücretsiz yolculuk imkanından şu ana kadar onlarca Şehit ailesinin yararlandığını belirtirken, şu an için 3 taksi de uygulanan uygulamanın lüzum duyulduğu süreçte daha fazla araçta da uygulamaya konulabileceğini belirtti.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
a50k34 ;) - 3 yıl önce
nevşehir sizinle gurur duymalı. allahım işinizi gücünüzü rast getirsin hayırlı işleriniz olsun
Avatar
vatandaş - 3 yıl önce
Helal olsun taksici abilerim varolun. Elinize sağlık
Avatar
vatandaş - 3 yıl önce
helal olsun
Avatar
sinan - 3 yıl önce
nevşehiede görünce sevindim.zaten şehit ailesi üçretsiz diyede gelip binmez ama herkese örnek olacak bir hareket allahh razı olsun tebrikler .hayırlı işler