banner421
banner461
banner195

Nevşehirliler Güne Karla Uyandı

Nevşehir bu sabah güne karla uyandı. Nevşehir’de bu sabah başlayan kar yağışı etkisini sürdürüyor. Sabah işe araçları ile giden sürücüler zaman zaman zor anlar yaşadı.

Nevşehirliler Güne Karla Uyandı

banner143
Nevşehir'de Kar yağışı başladı
İlgili Galeriye Git
banner134
Nevşehir’de dün akşam etkili olan sis sabah saatlerinde ise yerini kar yağışına bıraktı.


Nevşehir bu sabah güne karla uyandı. Nevşehir’de bu sabah başlayan kar yağışı etkisini sürdürüyor. Sabah işe araçları ile giden sürücüler zaman zaman zor anlar yaşadı.,

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan hava tahmin raporlarına göre tüm yurtta beklenen kar yağışı Nevşehir’de bu sabah saatlerinde başladı. Dün akşam saatlerinden itibaren Nevşehir’de etkili olan sis özellikle araç sürücülerine zor anlar yaşatırken etkili olan sis görüş mesafesini 5 metreye kadar düşürdü. Nevşehir’de akşam saatlerinde etkili olan sis ise yerini bu sabah saatlerinde ise kar yağışına bıraktı. Nevşehir’de kar yağışı hafta boyunca etkili olacağı öğrenildi.

Nevşehir'de sabah işlerine gitmek içinin uyanan vatandaşlar kar yağışı ile gözünü açtı. 

Nevşehir'de etkili olan sis ve soğuk hava, bugün sabah saatlerinden itibaren yerini kar yağışına bıraktı.
 
İki haftadır etkili olan sis ve don, hayatı olumsuz etkilenmişti. Sabah saatlerinde başlayan kar yağışı ile birlikte şehir merkezi başta olmak üzere bütün il genelinde her yer beyaza büründü. Kar yağışının iki gün etkili olması bekleniyor. 

Yağış etkisini sürdürürken her yer  beyaza büründü.

Nevşehir’de bu sabah başlayan kar yağışı etkisini sürdürüyor. Sabah işe araçları ile giden sürücüler zaman zaman zor anlar yaşadı. FİB Haber merkezimize çok sayıda maddi hasarlı kaza haberi geliyor...

Güne beyaz bir manzara ile uyanan Nevşehirliler, perşembe ve cuma gününde yağacak kar ile birlikte soğukları da hissedecek. Hava sıcaklığı bugünden itibaren düşecek ve yılbaşı gecesi eksi 16 derecek olacak.
İşte Nevşehir'de günün ilk fotoğrafları...
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.