banner461
banner195

Nevşehirspor Yönetimi Borsa Başkanı Salaş'ı Ziyaret Etti

Nevşehirspor Gençlik Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Salih Dirikoç ve yönetim kurulu Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş'a nezaket ziyaretinde bulundular. 

Nevşehirspor Yönetimi Borsa Başkanı Salaş'ı Ziyaret Etti
03 Kasım 2017 Cuma 10:30

banner143
banner134
Nevşehirspor Gençlik Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Salih Dirikoç, yönetim kurulu üyeleri Ahmet Ertaş, Orhun Vergiveren, Kenan Pınarbaşı, Olcay Ödemiş ve Fatih Ün ile birlikte Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş'a nezaket ziyaretinde bulundular. 

Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş, Meclis Başkanı Mehmet Havalı, Borsa Yöneticileri, Cengiz Yüksel, Ziya Yüksel, Sunay Özdemir, Şakir Özsoy ve Alper Tunçbilek ile NTB Toplantı salonunda bir araya gelen Nevşehirspor Kulüp Başkanı Salih Dirikoç ve yönetim kurulu üyeleri, kulüp çalışmalarına ilişkin olarak bilgiler verdiler.


Ziyarette konuşan Kulüp Başkanı Salih Dirikoç, Nevşehirspor’un hafta sonunda oynanacak olan Yozgatspor maçı öncesi çalışmalarına aralıksız devam ettiğini bu sezon Nevşehir halkı ile Nevşehirsporun bir bütün halinde 3. lige çıkartmak için ellerinden geleni yapacaklarını kaydetti.

Nevşehirspor'u layık olduğu daha iyi yerlere taşımak istediklerini belirten Başkan Dirikoç, "Kulübümüze verdiğiniz destek için teşekkür ederim. Yanımızda olduğunuzu bilmek bize ayrı bir güç veriyor" dedi. 


Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş ise ziyaretlerinden dolayı Nevşehirspor yönetimine teşekkür etti, şampiyonluk yolunda başarılar diledi.

Salaş," Nevşehirspor'umuzu yakından takip ediyoruz. Şuan lider durumda olması ve Başarıları bizlerin de gurur kaynağı. Kentimiz başta olmak üzere tüm ülkemizde spor faaliyetlerinin centilmenlik sınırları içinde yapılması en büyük dileğimiz" diye konuştu.  

Nevşehirspor'un kentin marka değeri açısından önemli olduğunu ifade eden Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş şu şekilde konuştu, “ Nevşehirspor olarak ilimizi en iyi şekilde temsil etmek için çaba gösteriyorsunuz. Geleceğimizin teminatı olan gençlerimize de örnek olmak gurur verici bir durum. Spora zaman ayırırken, sizlerin de belirttiği gibi kötü alışkanlıklardan uzak tutmayı sağlıyor. Branşı ne olursa olsun, herkesin mutlaka spor yapması gerek. Ben kendim de futbolla alakalıyım. Nevşehirsporu takip ediyorum, Fırsat buldukça maçları izlemeye de gidiyorum. Bu sebepten Nevşehir Ticaret Borsası olarak her zaman spor ve sporcunun yanında olmaya özen gösterdik. Bundan sonrada üzerimize düşen ne varsa hazırız. Nevşehirspor'un bu sene şampiyon olmasını umut ediyor, bu hedeflerle kurulan bu güçlü kadronun oluşmasında emek veren başta Kulüp Başkanı Sayın Salih Dirikoç'a ve değerli Yönetim Kurulu Üyelerine buradan teşekkür ediyorum.” dedi.


 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.