banner461

Nevşehirsporlu futbolculardan Birlik Vakfı Başkanı Leblebici’ye ziyaret

Bölgesel Amatör Lig 6.grupta mücadele eden Nevşehirsporlu futbolcular ve teknik heyet Birlik Vakfı Başkanlığı görevine atanan Muzaffer Leblebici’yi ziyaret etti.Bölgesel Amatör Lig 6. Grupta mücadele eden Nevşehirsporlu futbolcular ve teknik...

Nevşehirsporlu futbolculardan Birlik Vakfı Başkanı Leblebici’ye ziyaret
25 Mart 2017 Cumartesi 11:38

banner143
banner134
Bölgesel Amatör Lig 6.grupta mücadele eden Nevşehirsporlu futbolcular ve teknik heyet Birlik Vakfı Başkanlığı görevine atanan Muzaffer Leblebici’yi ziyaret etti.
Bölgesel Amatör Lig 6. Grupta mücadele eden Nevşehirsporlu futbolcular ve teknik heyet Birlik Vakfı Başkanı Muzaffer Leblebici’yi ziyaret etti. Ziyarette takım kaptanı Semih Türe futbolcular adına Birlik Vakfı Başkanı Muzaffer Leblebici’ye çiçek takdim ederken yeni görevinde başarılar diledi.
Teknik Direktör Mersud Demiroviç ise burada yaptığı açıklamada Birlik Vakfı Başkanı Leblebici’ye hayırlı olsun dileklerini iletirken takımın çalışmaları hakkında ve kalan maçlar ile ilgili bilgiler verdi. Birlik Vakfı Başkanı Muzaffer Leblebici ise ziyaretlerinden dolayı Nevşehirsporlu futbolculara ve teknik heyete teşekkür etti.
Ziyaret günün anısında çekilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.