banner461
banner195

NEVÜ'lü öğrenciler, Rektör Bağlı'dan "kar tatili" istiyor

Nevşehir'de sabah saatlerinde itibaren etkisini arttıran kar yağışına hazırlıksız yakalanan üniversite öğrencileri, kar tatili istedi.

NEVÜ'lü öğrenciler, Rektör Bağlı'dan "kar tatili" istiyor
08 Ocak 2019 Salı 21:11

banner143
banner134

Nevşehir'de Meteoroloji 7. Bölge Müdürlüğünün uyarıları ile birlikte devam eden Yoğun Kar yağışı ve peşine Nevşehir Valiliğinden il geneli 09.01.2019 Çarşamba günü için eğitim öğretime ara verilmesi ile birlikte Üniversite öğrencilerinin de kar tatili beklentileri de üst seviyelere çıktı.

Whatsapp ihbar hattından FİB Haber Merkezimize ulaşan Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesinde eğitim gören çok sayıda öğrenci NEVÜ Rektörü Mazhar Bağlı'ya çağrı yaptı...

NEVÜ'de final haftası mağduriyet yaşanmasın...!

İlimiz Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi ve merkez civarında yoğun kar yağışı nedeni ile tüm yollar kapandı. Kar küreme araçları otoyolu açmaya çalışıyor, fakat 2000 Evler mahallesi civarında henüz bir çalışma gerçekleşmediğinden ve Meteoroloji 7. Bölge Müdürlüğünden alınan bilgiye göre yoğun kar yağışının yarın sabah 06.00'ya kadar süreceğinden dolayı NEVÜ öğrencilerinin sınav haftasında gerek okula gelirken yollarda gerekse sınava geç kalma durumu ve çoğu öğrencinin yaya şekilde okula gecikeceğinden NEVÜ'nün yarın 1 günlüğüne tatil edilmesini Üniversitemiz Rektörü Sayın Profesör Doktor Mazhar Bağlı'dan dileriz.

Üniversite Öğrencilerinin Tatil Talebine Bakalım Rektör Bağlı Kayıtsız Kalacak mı?

Yoğun kar yağışı altında buzlanma nedeniyle büyük risk arz eden bu olumsuz hava şartlarında Bakalım NEVÜ Rektörü Bağlı, öğrencilerin bu toplu taleplerine nasıl bir karşılık verecek bekleyip hep birikte göreceğiz...


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.