banner461
banner195

Ney Kursuna İlgi Büyük

Nevşehir’de son yıllarda gençlerin boş vakitlerini değerlendirmek, sanatsal, kültürel etkinliklere katılmak için büyük ilgi gösterdikleri Gençlik Merkezinde ilgi gören kurslardan biri de Ney Kursu.

Ney Kursuna İlgi Büyük
16 Aralık 2014 Salı 16:25

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de son yıllarda gençlerin boş vakitlerini değerlendirmek, sanatsal, kültürel etkinliklere katılmak için büyük ilgi gösterdikleri Gençlik Merkezinde ilgi gören kurslardan biri de Ney Kursu.

2014 Yılı başından bu yana üçer aylık dönemler halinde açılmaya devam edilen kursların sonuncusu bu ay sonu itibariyle tamamlanacak.

37 Kursiyerin katıldığı 2014 yılı son dönem Ney Kursuna katılımın yüksek olmasından son derece mutlu olduklarını dile getiren Kurs Öğretmeni İlhan Kılıçlar, genelde erkek kursiyerlerin büyük ilgi gösterdiği Ney Kursu sonunda bir konser programı da düzenlemeyi planladıklarını söyledi.

Yeni dönem kurs kayıtlarının sürdüğüne belirten Kılıçlar, “Erkek kursiyerlerimiz Ney çalma konusunda daha istekli ve kabiliyetli. Nevşehir’de bu konuda oldukça kabiliyetli arkadaşlarımız var. Bu konuda isteklileri yeni dönem kursumuza katılmalarını bekliyoruz” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.