banner461
banner195

NGC 15 Ödül Dağıtacak

Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti, 6. cısı gerçekleştirilecek geleneksel yılın En’leri programında yine ilimizin başarılı iş adamlarına, yatırımcılarına, Siyasetçisine, Sporcusuna, Belediye Başkanlarına, Özel Eğitim Kuruluşlarına ödül dağıtacak.

 NGC 15 Ödül Dağıtacak
21 Mayıs 2014 Çarşamba 12:59

banner143
banner134

 NGC 15 Ödül Dağıtacak

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti, 6. cısı gerçekleştirilecek geleneksel yılın En’leri programında yine ilimizin başarılı iş adamlarına, yatırımcılarına, Siyasetçisine, Sporcusuna, Belediye Başkanlarına, Özel Eğitim Kuruluşlarına ödül dağıtacak.

Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Muammer Başer, 23 Mayıs 2014 Cuma günü 19.30’da Göreme Alaturca Restaurant’ta düzenlenecek olan 2013 Yılının En’leri Ödül Töreninde 15 dolayında ödülün sahiplerini bulacağını belirtti.

Oluşturulan Jüri tarafından ödül almaya hak kazanan yılın iş adamı, Yatırımcısı, Bürokratı, Turizmcisi, Sivil Toplum Kuruluşu, İl Dışındaki Başarılı İş Adamı, Özel Eğitim Kuruluşu, Sporcusu, Başarılı Belediye Başkanlarının düzenlenecek olan gecede ödüllendirileceğini kaydeden Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Muammer Başer, Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti tarafından artık geleneksel bir hale getirilen ödül törenine bu yıl katılımın daha da fazla olmasını beklediklerini dile getirdi.

Gazeteciler Cemiyetinde önümüzdeki ay düzenlenecek olan olağan genel kurul öncesinde düzenlenecek bu önemli etkinliğe ilimizin önde gelen çok sayıda isminin katılmaları bekleniyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.