banner461
banner195

Nişan Yüzüklerini Zafer İnanır Taktı

Yasin İnanır ve Sena Nur Rehber çiftlerinin Topuzluhan da gerçekleştirilen Nişan merasiminde yüzüklerini NTSO Meclis Başkan Vekili Zafer İnanır takdı.

Nişan Yüzüklerini Zafer İnanır Taktı
03 Ekim 2014 Cuma 20:01

banner143
Yasin İnanır ve Sena Nur Rehber Çiftlerinin Nişan yüzüklerini Zafer İnanır  taktı
İlgili Galeriye Git
banner134
Rehber ve İnanır Ailelerinin bu mutlu günlerinde, Her iki ailenin dost ve akrabalarından oluşan davetlilerin hazır bulunduğu nişan töreninde gençlerin yüzüklerini NTSO Meclis Başkan Vekili Sayın Zafer İnanır takdı .
Gençlere Allah tamamına erdirsin dilekleri eşliğinde nişan yüzüklerinin kurdelesini kesen Zafer İnanır, aileleri de tebrik etti.
Evliliğin kutsal bir müessese olduğunu dile getiren İnanır, nişan töreninin ise bu yolda atılmış önemli bir adım olduğunu kaydetti. Daha sonra Çiftlere Kuranı Kerim ve Türk Bayrağı hediye eden İnanır bu hediyesi çiftler ve davetlilerden büyük takdir topladı.
Pastaların kesilmesiyle birlikte tüm davetlilere Osmanlı şerbeti ikram edildi.

FİB Haber Merkezi olarak Düğün hazırlıklarına şimdiden başlayan Yasin İnanır ve Sena Nur Rehber çiftlerine bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Nevşehir ve Kapadokya bölgesinde Düğün-Nişan-Sünnet Açılış gibi tüm organizasyonlarınızda FİB ajans ve Organizasyon yanınızda..
0 384 212 9 444
0 532 627 28 74
www.fibajans.com

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.