banner421
banner461
banner195

NÖGED'den Öğrenciye Gıda Yardımı

Nevşehir Öğrenci ve Gençlik Derneği (NÖGED), Nevşehir HBV Üniversitesinde okuyan dar gelire sahip öğrencilere yönelik başlatılan çeşitli yardım çalışmaları bu eğitim - öğretim yılında da devam ediyor.

NÖGED'den Öğrenciye Gıda Yardımı

banner143
banner134
 Nevşehir Öğrenci ve Gençlik Derneği (NÖGED), Nevşehir HBV Üniversitesinde okuyan dar gelire sahip öğrencilere yönelik başlatılan çeşitli yardım çalışmaları bu eğitim - öğretim yılında da devam ediyor. Bu kapsamda üniversiteye yeni başlayan öğrenciler başta olmak üzere daha önce eğitim-öğretimlerine devam eden öğrenciler arasından tespit edilen 50 öğrenci evine gıda yardımında bulunuldu.

Gerçekleştirdikleri maddi ve manevi bağışlarla öğrencilerin okumasına katkıda bulunan bütün hayırseverlere teşekkür eden NÖGED Başkanı Yrd. Doç. Dr. Özden Taşğın, bir öğrenci evine de siz katkıda bulunun projemize destek veren Azimli Ticarete ve derdimize ortak olan Rahmi Özgür beyefendiye teşekkür etti. Taşğın, bu ülke dününü unutmayarak bugün ve geleceğe sahip çıkanlarla ayakta kalacaktır dedi.

Taşğın yaptığı açıklamada, elini taşın altına koyarak maddi sıkıntı da olan öğrencilerimize sahip çıkan tüm hayırseverlere teşekkür etti. Taşğın, Allah hiç kimseyi yoklukla imtihan etmesin dedi.

Nevşehir Öğrenci ve Gençlik Derneği (NÖGED), Başkanı Yrd. Doç. Dr. Özden Taşğın, Ülkemizde ve gönül coğrafyamızda; yokluktan, sıkıntıdan, savaşdan, zulümden dolayı mazlum ve mahzun olan tüm insanlığın kurtulmasını Rahman ve Rahim olan Cenab-ı Allah’tan diliyor, İslam’ın devletleşmesinin nişanesi ve mazlumun hakkını aldığının ispatı MEKKE’nin fethi’nin ve Miladi Takvime göre bir başlangıç ve bitişin ve yeni bir başlangıcın tüm insanlara ve canlı varlıklara zulümsüz günler getirmesini temenni eder, en kalbi selam ve saygılarımı sunarım.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.