banner461
banner195

NTSO Başkanı Pamaksız, Kendisine Darbeci Diyen Milletvekili Feralan'ıi Mahkemeye Verdi

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası hizmet binasında basın toplantısı düzenleyen Arif Parmaksız, AK Parti Milletvekili Ahmet Erdal Feralan hakkında avukatına yasal süreci başlatması talimatı verdiğini söyledi.

22 Nisan 2013 Pazartesi 17:33

banner143
Parmaksız Milletvekili Feralan'ı Mahkemeye Veriyor
İlgili Galeriye Git
banner134

 Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu üyesi Arif Parmaksız, AK Parti Nevşehir Milletvekili Erdal Feralan'ın kendisini "Ergenekoncu ve darbeci" olarak nitelendirmesi nedeniyle Feralan hakkında dava açacağını bildirdi

 

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu üyesi Arif Parmaksız, AK Parti Nevşehir Milletvekili Erdal Feralan'ın kendisini "Ergenekoncu ve darbeci" olarak nitelendirmesi nedeniyle Feralan hakkında dava açacağını bildirdi. Parmaksız, "Benim geçmişimde de bugünümde de darbecilik ve Ergenekonculuk yoktur." diye konuştu.

 

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası hizmet binasında basın toplantısı düzenleyen Arif Parmaksız, AK Parti Milletvekili Ahmet Erdal Feralan hakkında avukatına yasal süreci başlatması talimatı verdiğini söyledi. Milletvekili Erdal Feralan'ın iki kez kendisini bu şekilde nitelendirdiğini ve açıklamalarının basında da yer aldığını ifade eden Parmaksız, " Benin geçmişim de bugünkü duruşum bellidir. Ne geçmişimde ne bu günümde darbecilik ve Ergenekonculuk yoktur. 1960 ihtilalinde amcam ve babam darbe karşıtı olduğu için hapis yatmıştır. 1980 ihtilalinde yine amcam gözaltına alınmış ve ifade vermiştir. Böyle bir aileden geliyorum. Ben bu kara lekeyi hiçbir zaman kendime sürdürtmem." dedi.

 

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Arif Parmaksız, TOBB Yönetim Kurulu Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu ile de bu konuyu görüştüğünü ve AK Parti Milletvekili Ahmet Erdal Feralan hakkında yasal süreci başlatması için avutlarına talimat verdiğini belirterek, "12 Eylül referandumu öncesi Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a yaptığımız ziyaret sırasında söylediklerimde o dönemde kayıt altındadır" şeklinde konuştu.

 

Parmaksız, 13 yıldır birlikte hareket ettiği yönetim kurulu üyeleri ile başarıyı da başarısızlığı da paylaştığını belirterek, "Bana her şey diyebilirler ama asla ve asla darbeci diyemezler. Şiddetle buna karşı çıkıyorum" dedi.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
NEKADAR MASUM GOSTERIYORSUN KENDINI - 5 yıl önce
arif bey bu hareketler sana hic yakismiyor.bu koltuk bu kadar tatli olmamali nedir allah askina bu koltukta seni baglayan anlamis degilim.
Avatar
ONUNCU KÖY - 5 yıl önce
seni babama söyleyecegim agizlarini birak biz sizden genel kurul için gün açiklamasi beklerken sen tehdit edip masum rolü oynyip seçim sonuçlarini etkileyecegini zannediyorsan bunlar boş işler erdal bey dogru bildigini dikine söyler halkin tercihinden kaçamazsin sadede gel birgünün beyligi hesabini yapma
Avatar
ŞEHİRLİ - 5 yıl önce
kaş yapayim derken göz çikarmaya gerek yok başkanim hele geçmişi hiç kariştirmayin sikintilar çikabilir gerek yok...
Avatar
kemall - 5 yıl önce
erdal feralan nereden geldiğini geçmişini bilmeden yorum yapmış
Avatar
kemall - 5 yıl önce
erdal feralan nereden geldiğini geçmişini bilmeden yorum yapmış
Avatar
Sanayici - 5 yıl önce @NEKADAR MASUM GOSTERIYORSUN KENDINI
bu kadar iftira edilerek bir makamda durulmaz.
bu memleket tacirleri sanayicisi kendi
doğru kararı verecektir.masum değil haklıdır
arif bey.
Avatar
Bir yorum - 5 yıl önce
sayın parmaksıza haksızlık yapılıyor ergenekoncu değildir ama ergenekoncuların kim olduğunu iyi bilir
Avatar
Vatandaş - 5 yıl önce
şimdi sayın parmaksız milletvekilleri ile kötü ise memlekete ne faydası var yada olacak...