banner461
banner195

NTSO Başkanı Parmaksız'ın Berat Kandili Mesajı

NTSO Başkanı Parmaksız, Berat Kandili Mesajı Yayımladı.

NTSO Başkanı Parmaksız'ın Berat Kandili Mesajı
01 Haziran 2015 Pazartesi 13:34

banner143
banner134

 Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. ArifParmaksız yazılı bir mesaj yayınlayarak tüm tüm vatandaşların Berat Kandilini kutladı.Parmaksız, Berat Kandili dolayısıyla yazılı yayımladığı mesajında, bu hayırlı gecenin Yaradan’ın affına sığınmak ve bağışlanma niyaz etmek için bir fırsat sunduğunu söyledi.

Parmaksız 
mesajında, bu hayırlı gecenin Yaradan’ın affına sığınmak ve bağışlanma niyaz etmek için bir fırsat sunduğunu söyledi.

Kandil geceleri, kültür ve medeniyet ile gelenek ve göreneklerimiz içinde özel ve anlamlı bir yere sahip olduğunu belirten NTSO Başkanı Parmaksız; “Berat Kandili de diğer kandil gecelerimiz gibi her birimiz için, tefekkür, şükür ve yenilenme gecesidir. Yaradan’ın affına sığınmak ve bağışlanma dilenmek için fırsat sunan Berat Kandili, aynı zamanda, kırılan kalpleri onarma, dargınlıkları ve küskünlükleri giderme, kin, nefret ve intikam duygularını aşma, Yaradan’ın affına erebilmek için, yaratılanı affetme günüdür” ifadelerini kullandı.

Bu özel gecede tüm halkın, vicdani bir muhasebe yaparak, dargınlıkları ve küskünlükleri unutarak, barışın, dostluğun ve kardeşliğimizin pekiştirilmesi için çaba harcayacağına inandığını vurgulayanNTSO Başkanı Parmaksız, bu duygu ve düşüncelerle, tüm İslam Âlemi’nin mübarek Berat Kandili’ni kutladığını, bu anlamlı gecenin gönülleri aydınlatmasını, birlik ve beraberliğimizi pekiştirmesini dilediğini söyledi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.