banner461
banner195

NTSO Üyelerine TİMFEB Zirvesi Bilgilendirmesi

Nevşehir Ticaret ve Sanayi odası başkanlığından yapılan açıklamada Kasım ayında İstanbul’da yapılacak olan Tesisat ve İnşaat Malzemecileri Federasyonu tarafından düzenlenecek olan toplantıya Nevşehirli iş adamlarının katılabilecekleri bilgisi verildi.

NTSO Üyelerine TİMFEB Zirvesi Bilgilendirmesi
10 Ekim 2014 Cuma 18:02

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Ticaret ve Sanayi odası başkanlığından yapılan açıklamada Kasım ayında İstanbul’da yapılacak olan Tesisat ve İnşaat Malzemecileri Federasyonu tarafından düzenlenecek olan toplantıya Nevşehirli iş adamlarının katılabilecekleri bilgisi verildi.

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığınca konuya dair yapılan açıklamada; “İnşaat malzemecileri derneklerini bir çatı altında toplamak amacıyla kurulan Tesisat ve İnşaat Malzemecileri Federasyonu, 11 Kasım 2014 tarihinde İstanbul Grand Cevahir Otel Kongre ve Sergi Sarayı’nda “İnşaat Sektöründeki Riskler, Sorunlar ve Küresel Fırsatlar” ana teması ile TİMFED Zirvesi’ni gerçekleştirecektir. Zirvede “Sektördeki Temel Sorunlar”, “Kentsel Dönüşüm Riskleri ve Fırsatları”, “Bayi-Üretici-Tüketici İlişkilerinde Gelişim Potansiyeli” , “Sektörün Geleceği ve Küresel Fırsatlar” , “Ekonomik Gelişmelerin Sektöre Etkisi” gibi önemli başlıkların ele alınması öngörülmektedir” denildi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.