banner461
banner195

NTSO’dan Tunus Fuarı Daveti

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası üyelerini, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinin organizasyonunda düzenlenecek olan Tunus Tarımsal Yatırım ve Teknoloji fuarına özellikle tarımsal sektörde faaliyet gösteren üyelerini davet etti.

NTSO’dan Tunus Fuarı Daveti
06 Ağustos 2014 Çarşamba 18:07

banner143
banner134

 NTSO’dan Tunus Fuarı Daveti

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası üyelerini, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinin organizasyonunda düzenlenecek olan Tunus Tarımsal Yatırım ve Teknoloji fuarına özellikle tarımsal sektörde faaliyet gösteren üyelerini davet etti.

Açıklamada, “TOBB' dan alınan yazıda, Tunus Tarımsal Yatırım Teşvik Ajansı tarafından 29 Ekim - 1 Kasım 2014 tarihleri arasında Tunus’ta “Uluslararası Tarımsal Yatırım ve Teknoloji Fuarı’nın (SIAT 2014) düzenleneceği bildirilmekte. Söz konusu fuarda tarım ve balıkçılık teknolojilerinin tanıtılacağı, bu alanlarda faaliyet gösteren şirketlerin yetkililerinin fuar vesilesiyle yüz yüze görüşmeler yapma imkanı bulacağı, tarımsal sanayi ve çiftlik üretimi yapan şirketlerin faaliyetlerini tanıtma fırsatı bulacakları belirtilmekte” denildi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.