banner461
banner195

NTSO'dan Üyelerine Önemli Hatırlatma

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreterliği’nden tarafından yapılan yazılı bir açıklama ile Oda Üyeleri’nin, 6552 Sayılı Yasa’nın ilgili madde gereğince Oda aidatlarının yeniden yapılandırılması için son başvuru tarihinin 01.Aralık 2014 tarihi olduğu hatırlatıldı.

NTSO'dan Üyelerine Önemli Hatırlatma
10 Kasım 2014 Pazartesi 11:38

banner143
banner134

Nevşehir Ticaret ve Sanayi  Odası Genel Sekreterliği’nden tarafından yapılan yazılı bir açıklama ile Oda Üyeleri’nin, 6552 Sayılı  Yasa’nın ilgili madde gereğince  Oda aidatlarının yeniden yapılandırılması için son başvuru tarihinin 01.Aralık 2014 tarihi olduğu hatırlatıldı.

NTSO Genel Sekreteri İ. Hakkı Aydoğan yaptığı yazılı açıklamada; Kamuoyunda torba yasa olarak bilinen ve  bazı borç ve cezaların yapılandırılmasını sağlayan Yasa  gereği Oda aidatı borcu bulunan üyelerin NTSO’ya başvurmaları halinde aidatlar yapılandırılarak taksitle ödenebilecek. Üyelerin gecikmiş aidatlarını peşin  ödemeleri halinde ise  yüzde 10  indirim uygulanacak.” Dedi. İ. Hakkı Aydoğan üyelerin Aralık sonuna kadar bu haktan yararlanabileceğini, aidat borcu olan üyelerin bu fırsatı değerlendirmesini istedi. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.