banner461
banner195

NÜKÇAM’dan Nevşehir Valisi Abdurrahman Savaş’ın eşi Hafize Savaş’a Veda Ziyareti

Nevşehir Üniversitesi Kadın Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi (NÜKÇAM), Nevşehir Valiliğinden Manisa Valiliği görevine atanan Abdurrahman Savaş’ın eşi Hafize Savaş’a veda ziyaretinde bulundu.

NÜKÇAM’dan Nevşehir Valisi Abdurrahman Savaş’ın eşi Hafize Savaş’a Veda Ziyareti
21 Mayıs 2013 Salı 14:20

banner143
banner134
Valilik Konutu’nda gerçekleştirilen  ziyarete NÜKÇAM Müdürü  Yrd. Doç. Dr. Aysel Kekillioğlu,  Danışma Kurulu üyesi Doç. Dr. Fatma Karipcin, NÜKÇAM bünyesinde görevli gönüllü personel, Kapadokya Kadın Dayanışma Derneği Başkanı Hayriye Demirbilek, Nevşehir Kadın Derneği Başkanı Makbule Atlı ve bazı sivil toplum kuruluşların üyeleri ile öğrenciler katıldı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren ve heyete teşekkür eden Hafize Savaş,  özellikle gençlerin ve öğrencilerimizin kadın çalışmalarının içinde aktif olarak bulunmalarının kendisini daha da memnun ettiğini belirtti. Savaş ayrıca Nevşehir’de kendileriyle birlikte kadın konusunda çalışan kamu ve sivil toplum kuruluşlarıyla olan mevcut işbirliği ve iletişimin yeni görev yerlerinde de devam etmesi temennisinde bulundu.

NÜKÇAM Müdürü Yrd. Doç. Dr. Aysel Kekillioğlu ve beraberindeki heyet, Hafize Savaş’a   yapılan veda ziyaretinin yanı sıra, yeni görevleri dolayısıyla hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Heyet ziyarette Savaş’a Nevşehir anısı olarak, önceki sene Anneler Günü dolayısıyla düzenlenen ‘Annelerimiz: Kadına ve Yaşama Dair…’ konulu fotoğraf sergisinde yer alan fotoğraflardan ‘Kapadokya’dan Bir Kış Manzarası’ konulu fotoğraf hediye etti. 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.