banner461
banner195

O Haini Alnının Çatından Vurmalıydılar

Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Başkanı Erol Mutlu, Diyarbakır Lice’de yaşanan olaylarda Türk Bayrağını gönderden indirenlerin gerekli cezayı görmesini beklediklerini dile getirdi.

O Haini Alnının Çatından Vurmalıydılar
11 Haziran 2014 Çarşamba 17:53

banner143
banner134

 “O Haini Alnının Çatından Vurmalıydılar”

NEVŞEHİR(MHA) Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Başkanı Erol Mutlu, Diyarbakır Lice’de yaşanan olaylarda Türk Bayrağını gönderden indirenlerin gerekli cezayı görmesini beklediklerini dile getirdi.

Mutlu, “Şanlı Türk Bayrağımızı gönderden indiren o hainleri alnın çatından vurup bir kuş gibi aşağı indirmeliydiler. Koskoca Türkiye Cumhuriyetinin Başbakanı orada bulunup bu göreve yapacak değil. Orada bulunan askeri yetkililerin bu densizliğe asla izin vermemelerini beklerdik. Yaşanan bu olayların ardından Türk Bayrağımıza yapılan saldırının en ağır bir şekilde cezalandırılmasını istiyoruz. Bayrağımızın indirilmesi esnasında görevini yapmayanlar hakkında da yine en ağır ceza verilmeli. Kimsenin endişesi olmasın Yüce Türk Milleti nice badireler atlattı. Bugünleri atlatacaktır” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
bayrak namustur - 4 yıl önce
bunu yapanı alnının çatından vurmak bir tarafa kılına bile dokunamazlardı. niye mi cevabını başbakan yardımcısı işte şöyle verdi;
bülent arınç, cezası o anda verilebilirdi, eğer sabır olmasaydı, eğer hükümetin siyasi iradesine bağlılık olmasaydı” diyerek bayrağın indirilmesine gösterilen sabrın nedenini açıkladı. yani demek istiyor ki biz askerin gözünü korkuttuk