banner461
banner195

O Merdivenlere Dikkat

Önümüzdeki günlerde Nevşehir Üniversitesi yanında yeni binasının temeli atılması beklenen Öğretmenevinin tel tel döküldüğü daha merdivenlerinden kendisini belli ediyor.

O Merdivenlere Dikkat
26 Ağustos 2013 Pazartesi 13:08

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Önümüzdeki günlerde Nevşehir Üniversitesi yanında yeni binasının temeli atılması beklenen Öğretmenevinin tel tel döküldüğü daha merdivenlerinden kendisini belli ediyor.

Şimdilerde genellikle emekli eğitimcilerin Okey salonu gibi kullandıkları öğretmenevinin geçtiğimiz günlerde bir odasının çöktüğünü ve bu durumun kamuoyuna yansımaması için yönetimin ne denli büyük uğraşlar verdiğini belirtmiştik.

Ancak öğretmenevinde sadece sorun çöken oda değil. Hemen hemen her yeri tel tel dökülen öğretmenevinde ne yazık ki bu dökülüşü daha merdivenlerden çıkarken bile hissetmeniz mümkün. Yenisi yapılacak diye bakım onarım yapılmayan Nevşehir Öğretmenevinin biçimsiz, dökülmüş merdivenlerinden çıkarken siz siz olun dikkat edin.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
emekli öğretmen - 5 yıl önce
böyle bir haber için sizi kutluyorum.nevşehir de eğitimcilerin kullandığı öğretmen evi yürekler acısı.bilmiyorum milli eğitim müdürlüğündeki sayıları dahi belli olmayan md.yardımcısı,şube müdürleri ne iş yaparlar.nevşehirimiz de ne yazıkki milli eğitimde işler hiç iyi gitmiyor.dinimizde "emaneti ehline veriniz" buyuruluyor.nevşehir de ne yazıkki böyle yapılmadı,sonucuda bu oldu.şehrimiz adına çok ama çok üzücü...
Avatar
öğretmen zafer - 5 yıl önce
yeni öğretmenevi yapılması tabiki iyi olur tarihi bina diye çivi çakılmıyor..