banner461
banner195

Obezlere Özel Ambulans Geliyor

Nevşehir İl Sağlık Müdürü Dr. Rahim Ünlübay, İl özel idaresi ve sağlık bakanlığı tarafından alınan ambulanslarla Nevşehir’de ambulans sıkıntısının giderildiğini söyledi.

 Obezlere Özel Ambulans Geliyor
25 Haziran 2014 Çarşamba 16:49

banner143
banner134

 Obezlere Özel Ambulans Geliyor

NEVŞEHİR(MHA) İl Sağlık Müdürü Dr. Rahim Ünlübay, İl özel idaresi ve sağlık bakanlığı tarafından alınan ambulanslarla Nevşehir’de ambulans sıkıntısının giderildiğini söyledi.

Söz konusu 7 ambulans’tan birinin Obez Vatandaşlara hizmet verebilecek özel donanıma sahip bulunduğunu da kaydeden İl Sağlık Müdürü Dr. Rahim Ünlübay, “İl özel idaremiz ve Sağlık bakanlığımız son dönemde 7 ambulans alımı yaparak sağlık müdürlüğümüze bu ambulansları devretti. İl özel idaresi tarafından 2, sağlık bakanlığımız tarafından ise 5 ambulans alımı yapıldı. Bunlardan biri obez dediğimiz aşırı kilolu vatandaşlarımıza hizmet verebilecek ölçüde özel donanıma sahip bir ambulans. Önümüzdeki günlerde bu ambulansı da hizmete sunacağız. Şu an itibariyle sağlık kuruluşlarımızda ambulans sıkıntısı kalmadı. Yedek ambulanslarımız ile de acil sağlık hizmetlerini ilimizde en iyi şekilde sunuyoruz” açıklamalarında bulundu.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
memleket50 - 4 yıl önce
hizmet budur helal olsun