banner461
banner195

Oda Başkanı Korkmaz'dan Cumhuriyet Bayramı Mesajı

Nevşehir Karoserciler Ve Marangozlar Odası Başkanı Ramazan Vedat Korkmaz 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı münasebetiyle mesaj yayımladı.

Oda Başkanı Korkmaz'dan Cumhuriyet Bayramı Mesajı
28 Ekim 2014 Salı 13:57

banner143
banner134
Cumhuriyetimizin kuruluşunun 91 yıl dönümünü münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı.
Mesajında; Milli Bayramlarımız ülkemizin sarsılmaz bütünlüğünün, toplumumuzun birlikteliğinin coşkuyla kutlandığı ve bu vatan uğruna canlarını feda eden aziz şehitlerimizin bir kez daha minnetle yad edildiği manevi günlerdir.
Cumhuriyetimizin kuruluşunun 91 yıl dönümünü kutladığımız bugünde demokratik, laik, sosyal bir hukuk devleti olarak, dünyanın gelişmiş devletleri arasında yer alabilmenin mücadelesini aralıksız sürdürmekteyiz.
Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının üstün gayret ve fedakârlıklarla kurdukları Cumhuriyetimizin ilelebet payidar kalması, gelecek nesillerin eğitimli, kabiliyetli, milli ve manevi değerlerine sahip çıkan bireyler olarak yetişmesi hepimizin en büyük hedefi ve arzusudur.
Bu duygu ve düşüncelerle Bu vesile ile KAROSERCİLER MARANGOZLAR VE AĞAÇ İŞLERİ ODASI olarak tüm Milletimizin, hemşerilerimin ve tüm vatandaşlarımızın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.