banner461
banner195

Öğrencileriyle Birlikte Onlarda Çocukluklarına Dönüyorlar

Avanos Alaettin ilkokulu’nda Okul müdürleri Prof. Nimet Karataş ve Öğretim görevlisi Şenay Şermet gözetiminde halk sağlığı staj çalışmaları yapan Nevşehir Hacıbektaş Veli Üniversitesi Semra-Vefa Küçük Sağlık Meslek Yüksekokulu öğrencileri zaman zaman küçük öğrencilerle birlikte derslere katılarak çocukluklarına dönüyor.

 Öğrencileriyle Birlikte Onlarda Çocukluklarına Dönüyorlar
04 Aralık 2014 Perşembe 16:20

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Avanos Alaettin ilkokulu’nda Okul müdürleri Prof. Nimet Karataş ve Öğretim görevlisi Şenay Şermet gözetiminde halk sağlığı staj çalışmaları yapan Nevşehir Hacıbektaş Veli Üniversitesi Semra-Vefa Küçük Sağlık Meslek Yüksekokulu öğrencileri zaman zaman küçük öğrencilerle birlikte derslere katılarak çocukluklarına dönüyor.

Son olarak okul bahçesinde 3. sınıf öğrencileriyle birlikte Beden Eğitimi dersine katılan üniversiteli öğrenciler birlikte çürük yumurta, kurtla kuzu, yağ satarım bal satarım gibi çocuk oyunlarını birlikte oynadılar.

Oyun öncesinde koşu antrenmanıyla derse ısınan ilkokullu ve üniversiteli öğrencilerin bir arada yaptıkları hareketler ilgi ve tebessümle izlendi.

Küçük öğrenciler ağabey ve ablalarıyla birlikte oyun oynamaktan çok mutlu olduklarını belirttiler. Üniversiteli öğrencileri de aynı duyguyu paylaştıklarını söylerken kendilerini aralarına alarak çocukluklarına dönmelerini sağlayan küçük kardeşlerine teşekkür ettiler.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.