banner461
banner195

Okul Servislerine Biraz Daha Titiz Yaklaşılsın

Türkiye Sakatlar Derneği Nevşehir Şube Başkanı Ekrem Altıntaş, 1 öğrencinin vefat edip iki öğrencinin yaralandığı okul servisi kazasının ardından yetkili kurumların okul servisleri konusunda daha titiz bir yaklaşım içerisinde olmasını beklediklerini söyledi.

Okul Servislerine Biraz Daha Titiz Yaklaşılsın
14 Aralık 2015 Pazartesi 13:38

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Türkiye Sakatlar Derneği Nevşehir Şube Başkanı Ekrem Altıntaş, 1 öğrencinin vefat edip iki öğrencinin yaralandığı okul servisi kazasının ardından yetkili kurumların okul servisleri konusunda daha titiz bir yaklaşım içerisinde olmasını beklediklerini söyledi.

Okul servislerinde yaşanan kazaların yürek yakmaya devam ettiğini, ilimizde geçtiğimiz günlerde yaşanan kazanın da yürekleri dağladığını belirten Sakatlar Derneği Şube Başkanı Ekrem Altıntaş, “Geçtiğimiz günlerde meydana gelen, öğrencilerimizin yaralandığı kazadan büyük bir üzüntü duyduk. Kızımızın biri yoğun bakımdan çıkamayıp vefat etti. Diğer öğrencimizin de kolu kesilmek durumunda kaldı. Yoğun bakımda oldukları için ziyaretlerine gidemedik. Bu tür bir kaza 4 Mart 2014 tarihinde yine yaşanmıştı. Gazetelerde bu haber Kemer Faciası olarak yayınlamıştı. Yetkililere soruyorum; bu tür servislerde kemer zorunluluğu var mı?. Yetkililerden bu okul servislerine daha titiz bir yaklaşım göstermelerini istiyorum. Bunlar sizin, bizim, hepimizin yavruları. Vefat eden öğrencimizin ailesine başsağlığı, hastane de tedavi gören öğrencilerimizin ailelerine ise geçmiş olsun ve acil şifalar diliyorum” diye konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.