banner461
banner195

Ön Talep Toplama Sürüyor

Nevşehir belediyesinin ilimize kazandırdığı en önemli yatırımlardan biri olarak göze çarpan yeni belediye hizmet binası ve Ticaret merkezi binasında ön talep toplama süreci devam ediyor.

Ön Talep Toplama Sürüyor
01 Kasım 2014 Cumartesi 15:55

banner143
banner134

 Ön Talep Toplama Sürüyor

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir belediyesinin ilimize kazandırdığı en önemli yatırımlardan biri olarak göze çarpan yeni belediye hizmet binası ve Ticaret merkezi binasında ön talep toplama süreci devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde kamuoyuna duyurulan ön talep toplama çalışmalarının başladığı belirtilmesinden bu yana yeni ticaret merkezinde mağaza sahibi olmak isteyenlerin başvuruları alınmaya devam ediyor.

Nevşehir’in Yeni Buluşma Noktası olarak kamuoyuna lanse edilen yeni belediye hizmet merkezinin yanında yer alacak olan Ticaret Merkezindeki iş yerlerinden satın almak isteyenlerin inşaatın 17 kata ulaşmasıyla birlikte iştahı da epey kabarmış görünüyor.

Hizmete kazandırıldığında ilimiz merkezindeki en önemli alışveriş noktalarından biri olması beklenen yeni ticaret merkezinde ön talep toplama çalışmalarının yıl sonuna kadar şekillenmesi bekleniyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Esnaf. . - 4 yıl önce
Esnafa ticaret merkezi yapıyoruz dediniz.oy topladiniz 120 m yere 1.4 milyon istiyorsunuz.alt katı AVM ye vermişler. Burger king rodi lcw dukkanlari tutmuş. Şimdi bunların hangisi yerli esnaf ve bu paralara hangi esnaf dukkan alacak yada tutacak.
Avatar
hadi - 4 yıl önce
ne talebi millete yine zorla satacaklar
Avatar
baskan - 4 yıl önce
ya sehrın bırıcık meydanına bu ucubeye sız cazıbelı is merkezımı dıyorsunuz yazık oldu beledıye yapıcak sehrın kenarında hıc mı yer yoktu yarın burdakı ısyerlerı cevredekı kucuk esnafı ıflas ettırecek yazık olucak hersehrın bır meydanı olur bızde meydan yok olur
Avatar
velihan - 4 yıl önce
forum sahipsiz kaldı,boşalmaya başladı,burayı pazarlamak için forumun batmasına göz yumacaklar,olan gariban nevşehirli küçük esnafa olacak
Avatar
meydanlık - 4 yıl önce
esnafa acımam zamanında mılleti cok düdüklediler.ama bina konusunda haklısınız yer işgali ve meydanlık alanı mahvettiler
Avatar
.... - 4 yıl önce
bu işte birileri batar ibrahim ama kim ben kestiremiyorum. sadece bu iş değil. 2016-17 ye dikkat. ne kadar inşaat ve inşaat işi yapan satan, arsa ev alan satan, al satçı, yap satçı ve inşaat malzemecisi varsa batacak. inşaat sektörü gelecek ekonomik krizle yerle bir olacak.
Avatar
şıhım - 4 yıl önce
bizim alalım dedik