banner461
banner195

Onarımlar Sürüyor

Nevşehir Sağlık İl Müdürlüğü ile Halk Sağlığı müdürlüğünün birlikte yürüttüğü çalışmalar doğrultusunda ilimiz genelindeki çok sayıda aile sağlığı merkezinde onarım çalışmaları yapılıyor.

 Onarımlar Sürüyor
25 Ağustos 2014 Pazartesi 17:53

banner143
banner134

 Onarımlar Sürüyor

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Sağlık İl Müdürlüğü ile Halk Sağlığı müdürlüğünün birlikte yürüttüğü çalışmalar doğrultusunda ilimiz genelindeki çok sayıda aile sağlığı merkezinde onarım çalışmaları yapılıyor.  

Halk Sağlığı Müdürü Dr. Mahmut Aydın, ilimiz genelindeki Aile Sağlığı Merkezlerinde başlatılan onarım ve engelliler için düzenleme çalışmalarının hızla sürdüğünü söyledi.

İl merkezindeki 3, 4 ve 5 nolu Aile Sağlığı Merkezleri ile Acıgöl Merkez Aile Sağlığı merkezlerinde engelli asansörlerinin yapıldığı ve hizmete koyulduğunu kaydeden Halk Sağlığı Müdürü Dr. Mahmut Aydın, Avanos ilçesine bağlı Ayhan ve Kozaklı ilçesine bağlı Karasenir ile bu yöredeki birçok sağlık evi ve aile sağlığı merkezlerinde hem onarım, hem de engelli vatandaşların sağlık kuruluşlarına daha rahat ulaşımını sağlayacak olan düzenlemelerin yapılmaya devam ettiğini dile getirdi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.