banner461
banner195

“Onlar Özel İnsanlar”

Nevşehir İl Emniyet Müdürü Metin Kalayoğlu, Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneğini ziyaretinde derneğin ilimizdeki çalışmalarından övgü ile bahsetti.

 “Onlar Özel İnsanlar”
18 Haziran 2014 Çarşamba 18:37

banner143
banner134

 “Onlar Özel İnsanlar”

NEVŞEHİR(MHA) İl Emniyet Müdürü Metin Kalayoğlu, Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneğini ziyaretinde derneğin ilimizdeki çalışmalarından övgü ile bahsetti.

Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneğinin Nejdet Ersan Parkı içerisindeki dernek binasını ziyaret eden il emniyet müdürü Metin Kalayoğlu, dernek başkanı Erol Mutlu ve Başkan Yardımcısı Mahmut Sami Kemikkıran’dan yapılan çalışmalarla ilgili bilgiler edindi.

İlimizdeki engelli vatandaşların topluma kazandırılması ve çeşitli faaliyetlerle sosyal hayata adapte olmaları aşamasında yapılan çalışmaları her zaman destekleyeceklerini belirten İl Emniyet Müdürü Kalayoğlu, “Onlar bence çok özel insanlar. Onlara toplumun her kesiminin sahip çıkması ve destek olması gerek. İl Emniyet Müdürlüğü olarak bu aşamada üzerimize ne düşüyorsa her zaman yapmaya devam edeceğiz” dedi.

Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Başkanı Erol Mutlu ise il emniyet müdürünün ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getirerek Kalayoğlu’na teşekkür etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.