banner461
banner195

“Onları da Sözde Değil, İcraatta Görelim”

AK Partinin engellilere önemli bir fırsat tanıyıp aday adaylığı sürecinde engellilerden ücret almadığına dikkat çeken Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Başkanı Erol Mutlu, CHP, MHP ve diğer siyasi partilerden de aynı yaklaşımı beklediklerini dile getirdi.

 “Onları da Sözde Değil, İcraatta Görelim”
19 Şubat 2015 Perşembe 17:00

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) AK Partinin engellilere önemli bir fırsat tanıyıp aday adaylığı sürecinde engellilerden ücret almadığına dikkat çeken Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Başkanı Erol Mutlu, CHP, MHP ve diğer siyasi partilerden de aynı yaklaşımı beklediklerini dile getirdi.

Nevşehir’de şu ana kadar 3 engelli ismin AK Partiden aday adayı olduklarının hatırlatılması üzerine konuya ilişkin değerlendirmelerde bulunan Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Başkanı Mutlu, “Türkiye genelinde AK Parti’den milletvekili aday adayı olmak için başvuran engellilerin sayısı bir hayli fazla. AK Parti engellilere verdiği önemin de göstergesi doğrultusunda engelli aday adaylarından ücret almama kararı aldı. Diğer siyasi partilerden de engellilere verdikleri önemi sözde değil, icraatta da göstermeleri için aynı duyarlılığı bekliyoruz” diye konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
? - 3 yıl önce
Euzübillahimineşşaytane ves siyaset