banner461
banner195

Önümüzdeki 2,5 Yılda 1 milyar 250 milyon liralık yatırım

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver önümüzdeki 2.5 yıllık süreçte planlanan 1 milyar 250 milyon liralık yatırımla birlikte Nevşehir’in farklı bir konsepte sahip olacağını söyledi.

Önümüzdeki  2,5 Yılda 1 milyar 250 milyon liralık yatırım
17 Nisan 2014 Perşembe 11:56

banner143
banner134

 NEVŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI HASAN ÜNVER;

“ YATIRIMLARLA NEVŞEHİR,  BİRKAÇ YIL SONRA  FARKLI BİR KONSEPTE SAHİP OLACAK”

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver önümüzdeki 2.5 yıllık süreçte planlanan 1 milyar 250 milyon liralık yatırımla birlikte Nevşehir’in farklı bir konsepte  sahip olacağını söyledi.

Nevşehir Türk Hava Kurumu Şube Başkanı Coşkun Kırtıl başkanlığındaki Türk Hava Kurumu   Şube yönetim kurulu üyeleri, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’i, üst üste 3. kez belediye başkanlığı görevine seçilmesinden dolayı ziyaret ederek tebrik ettiler.

Ziyaretten duyduğu mutluluğu dile getiren  Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, ustalık dönemi olarak da isimlendirdiği bu sürecin hızlı bir yatırım hareketliliğine sahne olacağını belirterek, Dini İlimler Kampüs alanımız içerisindeki Kuran-ı İlimler Merkezi tamamlanmak üzere, inşallah bu yaza doğru cami inşaatımız da başlayacak. Bu alanda yapılandırılacak okulların yapımına yönelik olarak da Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 9 nisan 2014 tarihinde ihale yapıldı.Diğer yanda Adalet Sarayımız devam ediyor, olimpik kapalı yüzme havuzumuzun inşaatı hızla sürüyor,Türkiye İstatistik Bölge Müdürlüğü Hizmet Binası ve Yedekleme Merkezi’nin de bu kapsamda yapımları büyük bir hızlılık içerisinde sürüyor.O na keza Nevşehir Belediyemizin yeni hizmet binası ve alışveriş merkezi ile şehir meydanı inşaatı da tüm hızlılığı içerisinde devam ediyor.Nevşehir Kalesi ile de ilgili çalışmalarımız halen devam ediyorİnşaallah  Nevşehir in birkaç yıl sonra farklı bir konsepti olacak.”dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
KARASKU; - 4 yıl önce
başkanim karasoku mahhallesi̇ ne olacak