banner461
banner195

Ördü ye Kamu Kurum ve Kuruluşlarından Hayırlı Olsun Ziyareti

İlimiz Nevşehir de bulunan kamu kurum ve kuruluşları müdürleri 04.05.2014 tarihinde yapılan Genel Kurul ile yeniden göreve gelen Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı İsmail ÖRDÜ ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Ördü ye Kamu Kurum ve Kuruluşlarından Hayırlı Olsun Ziyareti
15 Mayıs 2014 Perşembe 11:54

banner143
banner134

 KAMU KURUM VE KURULUŞ MÜDÜRLERİNDEN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

 

         İlimizde bulunan kamu kurum ve kuruluşları müdürleri 04.05.2014 tarihinde yapılan Genel Kurul ile yeniden göreve gelen Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı İsmail ÖRDÜ ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

 

         Ziyarette İl Afet ve Acil Durum Müdürü Ömer KAMAN, Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdür V. Muammer COŞKUN, Nevşehir Belediyesi Kapem Müdürü Mustafa ALEVLİ, KOSGEP İl Müdür V. Esat Mahmut BELER, TSE Müdürü Erol GÜNEŞ, T.İş Kurumu İl Müdürü İlhan TEMEL, İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü Turan ARIK, Türkiye İstatistik Kurumu Bölge Müdürü Üzeyir KARAKUŞ, İl Halk Sağlık Kurum Müdürü Dr. Mahmut AYDIN, Nevşehir İl Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Atila Oğuz BOYALI, İl Telekom Müdürü Yavuz YAPAR, PTT Başmüdürü Bülent UĞURTEPE yer aldı.

 

         Birlik Başkanı İsmail ÖRDÜ ziyaretlerinden dolayı kamu kurum ve kuruluşları müdürlerine teşekkür ederek yeni dönemde inşaallah tüm kurumlarla birlik ve beraberlik içerisinde çalışacağız açıklamasında bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.