banner461
banner195

Ördü’ye Hayırlı Olsun Ziyaretleri Sürüyor

Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanlığına yeniden seçilen İsmail Ördü’ye hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor.

 Ördü’ye Hayırlı Olsun Ziyaretleri Sürüyor
13 Mayıs 2014 Salı 13:34

banner143
banner134

 Ördü’ye Hayırlı Olsun Ziyaretleri Sürüyor

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanlığına yeniden seçilen İsmail Ördü’ye hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor.

Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Başkanı ve beraberindeki Yönetim Kurulu üyeleri Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı İsmail Ördü’yü makamında ziyaret etti.

Ziyarete Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Başkanı Erol Mutlu, Başkan Yardımcısı Mahmut Sami Kemikkıran ve Yönetim Kurulu üyeleri de katılırken, Derinkuyu Esnaf Sanatkarlar ve Şoförler Odası Başkanı Mustafa Sarı ile Nevşehir Fırıncılar Odası Başkanı Ünsal Ağmaz’da ziyarette yer aldı.

Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanlığı görevine yeniden seçilen İsmail Ördü’ye yeni dönemde başarılar dileyen Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Başkanı Erol Mutlu ve Başkan Yardımcısı Mahmut Sami Kemikkıran, Ördü’nün yönetiminde birlik başkanlığının daha etkin bir hale geldiğini, Nevşehir esnafı ve sanatkarını temsil aşamasında da İsmail Ördü’nün işini layıkıyla yerine getirdiğine dikkat çekti.

Ziyaretten büyük mutluluk duyduğunu dile getiren Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı İsmail Ördü ise; “Şu ana kadar hayırlı olsun ziyaretleri arasında en anlamlı ziyaretlerden biri de Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Yönetiminin yaptığı ziyaret oldu. Kendilerine teşekkür ediyorum. Ayrıca 10-16 Mayıs 2014 tarihleri arasında kutlanan Engelliler Haftasının tüm Nevşehir’deki engelli Vatandaşlarımıza ve ailelerine hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.