banner421
banner461
banner195

Ortada bariyer olsaydı kaza olmayabilirdi

Geçen hafta Nevşehir-Aksaray karayolunun 10 ncu kilometresinde meydana gelen trafik kazasında 3 kişi hayatını yitirmişti. Bu kazayla ilgili olarak olay yerine giden Grup Merkez Hasar şirketinin Nevşehir İl Müdürü Emine Ulucan yaptığı ilk incelemede çok farklı bir dolaya dikkat çekti.

Ortada bariyer olsaydı kaza olmayabilirdi

banner143
banner134Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
sevban - 3 yıl önce
çözüm bariyer mi tabiki değil çözüm bizde ,bu seferde otobüs devrilebilir ölü sayısı artabilirdi o halde çözüm denetimlerin sıklaştırılmasında herkes elini kolunu sallayarak trafikte canavarane kol geziyor emniyette uyuyor başta emniyetteki arabalarda emniyet kemeri takmıyorlar emni̇yeti göreve davet ediyoruz
Avatar
öğrenci - 3 yıl önce
Konyada üniversite öğrencisiym ve sık sık nevşehir'e gelip gitmekteyim.Yol gerçekten uzmanların dediği çok tehlikeli ayrıca yol düz olduğu için araçlar sürat yapılıyor.Yolun orta kesmine refüj yada bariyer şart gecen sene ayni sekilde bir kaza daha olmustu 2 kisi olmustu.
Avatar
:)) - 3 yıl önce
2006 yilinda ortaya çelik bariyer yapılıyormuş ama hangi milletvekili karayolları genel müdürünü arayıp baskı yapılarak mı iptal edilmiş???
Avatar
muşkara - 3 yıl önce
o zamanda otobüs devrilir belki daha çok can kaybı olurdu. yol toplam 6 şerit ne yaparsan yap bu kaza olacakmış. vade yetmiş. çıkmış bi kadın bilmeden arkasını kurcalayıp duruyor.
Avatar
fatih - 3 yıl önce
bariyer:taşıtların karayolu üzerinde hareketi sırasında muhtemel hata riskini azaltmak için kullanılır. hatalı taşıtların bariyerlere çarpması taşıtın yoldan çıkmasından daha iyidir. çünkü taşıtın yoldan çıkması daha büyük kazalara yol açabilir. yani karşıdan hatalı şekilde senin şeridine çıkan araç için hiç bir şey yapamazsın bütün trafik kurallarına uysanda o araç gelip seni bulur.
Avatar
nevşehirli - 3 yıl önce
google thabang sidloyi yazın bariyerin nedenli önemli olduğuna bakın.
Avatar
nevşehirli - 3 yıl önce
Sayın uzman arkadaş takdiri ilahi diye birşey var oraya duvarda orsen Allah yazdımı duvarıda yıkar o noktada ruhunu teslim eder kaza ve kaderin Allahtan geldiğini bilmek lazım ölüm saati ile doğum saati değişmez. Şov yapmayın lütfen mağdur ettiğiniz insanların mağduriyetiini giderin önce siz.hasar uzmanıymış kocası güvenlik kendi ev hanımı fib haber saçma sapan insanları çıkarp haber die koymayın vergi levhası bile yok bunların Allah esirgesin bunlardan bizi
Avatar
Sibel - 3 yıl önce
Cahil insana laf anlatmak da zor. Bariyerleri kendi çıkarı için yaptırmayan birileri varsa Allah onların da canını yaksın. Tevekkül nedir bilmiyor bazı insanlar, okuyun da öğrenin.