banner461

Ortahisar'da Akıllı su sayaçları kredi yükleme noktası hizmete girdi

Ortahisar Belediyesi Hizmet Binası girişine Ön ödemeli su sayaçları için avans yükleme Kiosk’u, vatandaşlarımızın hizmetine sunuldu.

banner503
Ortahisar'da Akıllı su sayaçları kredi yükleme noktası hizmete girdi
07 Şubat 2018 Çarşamba 23:12

banner143
banner134
Ortahisar Belediyesi tarafından yapılan açıklamada; Belediyemiz Hizmet Binası girişine Ön ödemeli su sayaçları için avans yükleme Kiosk’u, vatandaşlarımızın hizmetine sunulmuştur. Tatil günlerinde ve Belediyenin mesai saatleri dışında su yükleme ihtiyacı duyan vatandaşlarımızın mağdur olmamaları için hazırlanan bu uygulama ile birlikte akıllı sayaç abonelerine 7/24 hizmet verecek Kiosk cihazı ile su abonman kartlarına 3 ton avans su yüklemesi yapılabilecektir.
Su abonman kartına ilk tahsilâta kadar sadece bir defaya mahsus olmak üzere avans kredi yüklenebilecek, avans alınan su bedeli ödendikten sonra, aboneler gelecek dönemlere ilişkin yeniden avans kullanma hakkını elde edebilecektir. Kiosk’u kullanmak isteyen vatandaşlarımızın kartlarını makineye takmaları ve dokunmatik ekran üzerinde “yükle” butonuna basmaları yeterli olacaktır. Böylelikle 3 Ton avans su miktarı karta yüklenmiş olacaktır. Kasabamıza hayırlı olsun.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.