banner461
banner195

Otopark Sorunu Kalmayacak

Nevşehir Belediyesi 2014 baharından itibaren Nevşehir Pazar yerinin otopark sorununun çözümü adına önemli bir adım atacak.

Otopark Sorunu Kalmayacak
11 Mart 2014 Salı 18:54

banner143
banner134

 Otopark Sorunu Kalmayacak  ...


NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Belediyesi 2014 baharından itibaren Nevşehir Pazar yerinin otopark sorununun çözümü adına önemli bir adım atacak.

Ülkemizin en modern pazaryerini ilimize kazandıran Nevşehir belediyesi pazaryerinde yaşanan bazı sorunları geçen 1 yıllık süre içerisinde daha iyi görmeye başladı. Ortaya çıkan sorunların bertarafı için çalışmalarını sürdüren Nevşehir belediyesi pazaryerinin en büyük sorunlarından biri olan otopark sorununun çözümü için 2014 baharından itibaren yeni çalışma başlatacak.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Nevşehir belediye başkanı Hasan Ünver, Eski Nesteks arazisinin büyük bir bölümünün yakın zamanda Nevşehir belediyesi mülkiyetine geçeceğini, söz konusu alanın pazaryerine bakan bölümünde önümüzdeki yıl bahar aylarından itibaren başlatılacak çalışma ile 1000 araçlık bir otopark inşa edileceğini belirtti.

Bu çalışmanın tamamlanması ile pazaryerinde ortaya çıkan otopark sorununun da ortadan kaldırılacağını kaydeden Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, Pazaryeri ile ilgili sorunların çözülmeye devam edileceğini de sözlerine ekledi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Övgüye layık - 4 yıl önce
pazar yaptım diye övünüyorlar, pazarcılar ve alışveriş yapanlarda buz gibi havada donmamak için çaba harcıyor, eee toplumdan uzak olununca nerden bilecen üşüyen vatandaşı, daha 2014 çok işler yaparsınız siz geçen yıllarda niye yapmadınız bütün işleri 2014 yapıp yormayın kendinizi
Avatar
vatandaş - 4 yıl önce
övgüye layık yaşın kaç bilmiyorum ama önceden pazar yeri tamamen açık farkındamısın bilmiyorum kalorifermi döşensinsin pazara :)biraz mantıklı yorum yap arkadaşım rast gele belden aşağı vurma
Avatar
kapadokya - 4 yıl önce
nevşehirde inanılmaz bir park sorunu var. bu da yetmezmiş gibi bir de ücretli şimdiki belediye başkanindan önce acaba böyle bir uygulama var miydi
Avatar
vatandaş - 4 yıl önce
şimdiki belediye başkanından önce hizmet varmıydı,otoparklarda istihdam meydana geldi bunuda belirtmekte fayda var
Avatar
ethem - 4 yıl önce
allah aşkına başkanım terminale hiç gittinmi dünyada daha öyle soguk yer yokneden eski terminalin yerine yaptırmadınız siyasi bir oyun muydu ki dagın başına terminal yaptırdınız?