banner461
banner195

Özdemir, “ Bizler Eğitimin Bir Parçasıyız ”

Geçtiğimiz günlerde 3. Olağan kongresini gerçekleştiren Eğitim-bir-Sen Nevşehir Şubesi Yönetimi, disiplin ve denetim kurullarında görev alan isimler istişare toplantısında bir araya geldi.

Özdemir, “ Bizler Eğitimin Bir Parçasıyız ”
01 Aralık 2014 Pazartesi 17:04

banner143
banner134
Eğitim-Bir-Sen Şube Başkanı Mustafa Özdemir,“Bizler Eğitimin Bir Parçasıyız”

NEVŞEHİR(MHA) Geçtiğimiz günlerde 3. Olağan kongresini gerçekleştiren Eğitim-bir-Sen Nevşehir Şubesi Yönetimi, disiplin ve denetim kurullarında görev alan isimler istişare toplantısında bir araya geldi.

Nevşehir Hanım Konağında düzenlenen istişare toplantısına Eğitim-Bir-Sen Şube Başkanı ve aynı zamanda Memur-Sen İl Temsilcisi Mustafa Özdemir’in yanı sıra yönetim, denetim ve disiplin kurulu üyeleri olmak üzere toplam 34 eğitimci katıldı.

Toplantıda açıklamalarda bulunan Eğitim-Bir-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Özdemir, bu tür toplantılarda sendika olarak önümüzdeki günlerde yapmayı planladıkları faaliyetlerin ele alındığını dile getirdi.

Özdemir, “Bilindiği üzere 09 Kasım 2014 tarihinde Eğitim-Bir-Sen Üçüncü olağan kongresini gerçekleştirdik. Yeni bir yönetim oluştu. 34 Kişilik Yönetim, Disiplin ve Denetim kurulu üyelerimizle istişare toplantısını gerçekleştirdik. Bu toplantımızda sendikamızın bundan sonraki süreçte neler yapması gerektiğine dair karşılıklı görüş alışverişinde bulunduk. Bu toplantıya katılan bütün arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Türkiye bir değişim yaşıyor. Aynı değişimi haliyle Nevşehir’de yaşıyor. Memur-Sen ve Eğitim-Bir-Sen oldukça etkili bir sendikacılık yapıyor. Bizler Eğitimciler olarak sadece maddiyata dayalı bir sendikacılık değil aynı zamanda eğitimin bir parçasıyız. İnsan yetiştirme noktasında bundan sonra neler yapmamız gerektiğini de bu tür toplantılarda ele alma fırsatı buluyoruz” ifadelerinde bulundu.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ali - 4 yıl önce
fotograftakilerden müdürlük sınavını geçemeyip müdür olmayan var mı?
Avatar
demokrat - 4 yıl önce
mesela müdürlükten alınan arkadaşlarınızın haklarını arayarak tarihinizde bir ilki başarabilirsiniz
Avatar
vatandaş - 4 yıl önce
Körler sagirlar bir birini ağırladı
Avatar
eğitimci - 4 yıl önce
bu dünyada makamlar sizin olsun. hz ömer size öbür dünyada adaleti öğretir. yürekli olun hakkınızla makam sahibi olun
Avatar
Yaşar - 4 yıl önce
Ben hem sınavlı olanda hemde mülakatın her aşamasında vicdanı rahat biriyim. Uzanamadığı ete mundar diyenler neden mülakata müracaat ettiler. Mademgüvenmediler. Ben atanamasaydım öğretmenliğe dönecektim. Yılların eski müdürleri öğretmeniz sonuçta. Müdürlükte şeker değil ki şekeri alınmış çocuk gibi yapmayın.
Avatar
eğitimci - 4 yıl önce
atamaların bu şekilde liyakatsız olması ve işi ehiline verilmemesi olayı 28 şubatta bile olmamıştı