banner461
banner195

Özel Altınyıldız Liseleri 8.Sınıflar SBS Deneme Sınavı 5 Mayıs 2013 Pazar Günü Yapılıyor

Özel Altınyıldız Liseleri 8.Sınıflar SBS Deneme Sınavı 5 Mayıs 2013 Pazar Günü Yapılacak.

Özel Altınyıldız Liseleri 8.Sınıflar SBS Deneme Sınavı 5 Mayıs 2013 Pazar Günü Yapılıyor
02 Mayıs 2013 Perşembe 12:00

banner143
banner134

 Türkiye’nin Örnek Okulu Özel Altınyıldız Koleji bünyesinde hizmet veren ; Özel Altınyıldız Fen Lisesi ,Özel Altınyıldız Anadolu Lisesi , Özel Altınyıldız Anadolu Öğretmen Lisesi ve Özel Altınyıldız Anadolu Sağlık Meslek Lisesi 9. Sınıflarda burslu veya indirimli olarak öğrenim görmek isteyen öğrencileri ; Altınyıldız Koleji 8. Sınıflar öğrenim ödüllü SBS deneme sınavına bekliyoruz.

5 Mayıs 2013 Pazar günü saat 14:00 da Altınyıldız Koleji’nde düzenlenecek olan Ödüllü SBS Deneme Sınavına ilimizdeki tüm 8. Sınıf öğrencileri katılabilecektir.

Ücretsiz – Ödüllü Deneme Sınavı SBS formatında yapılacağından öğrencilere büyük sınav öncesi dev bir prova niteliğinde olacak.

YGS ve LYS sınavlarında Nevşehir’de ilk dereceleri kazanarak Türkiye’nin en nitelikli üniversitelerini kazanan Altınyıldız Koleji öğrencileri , farklı lise türlerinin Altınyıldız Koleji’nde açılmasından büyük memnuniyet duyduklarını belirtiyorlar.

Sınava katılacak öğrencilerimizin Pazar günü saat 13:30 da kimlik belgeleriyle birlikte okulumuzda hazır olmaları gerekmektedir.

Sınava girecek öğrencilerimize Altınyıldız Koleji ailesi olarak şimdiden başarılar diliyoruz.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
sanane - 5 yıl önce
5 mayıs 2013 pazar günü saat 14:00 da altınyıldız kolejinde düzenlenecek olan ödüllü sbs deneme sınavına ilimizdeki tüm 8. sınıf öğrencileri katılabilecektir.
ücretsiz – ödüllü deneme sınavı sbs formatında yapılacağından öğrencilere büyük sınav öncesi dev bir prova niteliğinde olacak.
ygs ve lys sınavlarında nevşehirde ilk dereceleri kazanarak türkiyenin en nitelikli üniversitelerini kazanan altınyıldız koleji öğrencileri , farklı lise türlerinin altınyıldız kolejinde açılmasından büyük memnuniyet duyduklarını belirtiyorlar.
sınava katılacak öğrencilerimizin pazar günü saat 13:30 da kimlik belgeleriyle birlikte okulumuzda hazır olmaları gerekmektedir.
sınava girecek öğrencilerimize altınyıldız koleji ailesi olarak şimdiden başarılar diliyoruz....................................................................................................................................................................................................................................................