banner461
banner195

Özel İdare 2014’te Bu İşlere Yoğunlaşacak

İl Özel idaresinin 2014 Yılı yatırım programında öne çıkan yatırımlar bulunuyor. Bu yatırımların başlatılması, temellerinin atılması ve tamamlanması konusunda il özel idaresi yoğun bir çalışma sergileyecek.

Özel İdare 2014’te Bu İşlere Yoğunlaşacak
05 Şubat 2014 Çarşamba 09:41

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) İl Özel idaresinin 2014 Yılı yatırım programında öne çıkan yatırımlar bulunuyor. Bu yatırımların başlatılması, temellerinin atılması ve tamamlanması konusunda il özel idaresi yoğun bir çalışma sergileyecek.

Edinilen bilgiye göre; İl Özel idaresi genel sekreterliğinin öncülüğünde ilimizde bu yıl içerisinde yapımına başlanacak 5 önemli proje yer alıyor. Bu projelere harcanacak ödenek miktarlarının ise Önümüzdeki ay netleşmesi bekleniyor.

İl Özel idaresi tarafından bu yıl içerisinde kurumun yatırım programında yer alan Avanos Topaklı – Özkonak arasındaki 18 Kilometrelik asfalt yolun 1. kat asfalt yol olarak düzenlenmesi, Kozaklı Jeotermal Suyu Dağıtım Projesi, Ürgüp Ayvalı – Bahçeli köyleri arasında Köprü inşaatı, Nevşehir Yeni Öğretmenevi inşaatı ve yine il merkezinde yeni Merkez Anadolu Lisesi binası inşaatının önümüzdeki aylarda başlatılması planlanıyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.