banner461
banner195

Özel İdareye 5 Milyon TL Ek Bütçe

AK Parti Nevşehir Milletvekili Murat Göktürk, Maliye Bakanlığınca İl Özel İdaresine 5 Milyon TL ek ödenek ayrıldığını duyurdu.

Özel İdareye 5 Milyon TL Ek Bütçe
07 Ocak 2014 Salı 10:24

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) AK Parti Nevşehir Milletvekili Murat Göktürk, Maliye Bakanlığınca İl Özel İdaresine 5 Milyon TL ek ödenek ayrıldığını duyurdu.

Göktürk, Maliye Bakanlığınca ek bütçeden İl Özel İdaresi'ne 5 milyon lira aktarıldığını belirterek, "30 Mart itibarıyla Nevşehir İl Özel İdaresine aktarılan bu ek bütçeyle, mevsim şartları ölçüsünde acil olan ve yarım kalan projelerin bitirilmesi hedeflenecektir" ifadesini kullandı.

Ülkede  son dönemde yaşanan gelişmelere de değinen Göktürk, "Son dönemdeki gelişmeler, milletimizi asla karamsarlığa düşürmesin. Artık, Türkiye'de huzuru bozmak, ülkemizi  geriye götürmek isteyenlere karşı dimdik duran bir Başbakanımız ve hükümetimiz var. AK  Parti  olarak hem  ülkemizde  huzuru bozmak isteyenlere karşı demokratik mücadelemizi sürdüreceğiz hem de yatırımlarımızı  gerçekleştirmeye devam edeceğiz. İlimizin 3 Milletvekilleri ve Belediye Başkanımızla beraber olarak Nevşehir’imize daha fazla  yatırım  gelmesi ve projelerin daha hızlı  bir şekilde halkımızın hizmetine sunulması için çalışmalarımız devam ediyor” diye konuştu.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
vatandaş - 4 yıl önce
üniversitenin bütçesi niye düşük çıktı memur sendikaları bile görüyor da siz mi görmüyorsunuz iyi olursa sizden olmazsa sessizlik