banner461
banner195

Özel Kardelen Kolejinden 15 Türkiye Birinciliği

Nevşehir Özel Kardelen Koleji öğrencileri Öz-De Bir tarafından yapılan Türkiye Geneli deneme sınavı sonrasında 15 öğrenci Türkiye birincilikleri kazandı.

Özel Kardelen Kolejinden 15 Türkiye Birinciliği
21 Ocak 2013 Pazartesi 13:50

banner143
banner134

 Nevşehir Özel Kardelen Koleji Genel Müdürü Ali Kaplan yaptığı açıklamada Öz-De Bir yayıncılık tarafından yapılan deneme sınavlarında 15 öğrencilerinin Türkiye birincilikleri kazandıklarını söyledi. Kaplan açıklamasında şunları kaydetti.

 

'' Özel Kardelen Koleji öğrencileri Öz-De Bir yayıncılık tarafından yapılan Türkiye geneli deneme sınavlarında büyük başarılara imza attı. Bu başarılardan dolayı son derece mutluyuz. Öz-De Bir tarafından yapılan Türkiye geneli sınavlarında 6. sınıflarda 9 bin öğrencinin katıldığı sınavlarda 5 öğrencimiz Türkiye birinciliği, 16 bin kişinin katıldığı 7. sınıf deneme sınavlarında 4 öğrencimiz Türkiye birinciliği, 40 bin öğrencinin katıldığı 8. sınıflarda ise 6 öğrencimiz Türkiye birincisi olarak büyük bir başarıya imza atmışlardır. bunun yanı sıra Türkiye'de ilk 130'da ise 27 öğrencimiz dereceye girmişlerdir. Bu başarıda emeği geçen öğretmenlerimizi, öğrenci velilerimizi ve öğrencilerimizi tebrik ediyorum''


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Yaşar TAŞKESEN - 5 yıl önce
hayirli uğurlu olsun.
,
Avatar
Bu mesajı yayınlayın - 5 yıl önce
yazılan mesajları yayınlamıyorsunuz,taraflı hareket ediyorsunuz.kınıyorum sizi