banner461
banner195

Özgün’ün Takdir Toplayan Anlayışı

Nevşehir İl Genel Meclisinde sırf fazla huzur hakkı alalım diye günlerce yapılan toplantılar tarihe karıştı. Yeni düzenin mimarı ise İl Genel Meclisinin genç başkanı Süleyman Özgün.

 Özgün’ün Takdir Toplayan Anlayışı
31 Ağustos 2014 Pazar 12:46

banner143
banner134

 Özgün’ün Takdir Toplayan Anlayışı

NEVŞEHİR(MHA) İl Genel Meclisinde sırf fazla huzur hakkı alalım diye günlerce yapılan toplantılar tarihe karıştı. Yeni düzenin mimarı ise İl Genel Meclisinin genç başkanı Süleyman Özgün.

Geçtiğimiz yıllarda günlerce toplanıp, o toplantılarda ne konuşulur, memleket yararına ne yapılır ve ne kararlar alınır sorusunun tam olarak cevap bulamadığı il genel meclisi toplantıları artık 2 ya da 3 gün sürüyor.

30 Mart 2014 tarihinde yapılan yerel seçimlerin ardından göreve seçilen İl Genel Meclisi başkanı Süleyman Özgün’ün il genel meclisi toplantılarına getirdiği yeni anlayış artık il genel meclisi toplantıları gelir getirici özelliğinden kurtarıldı. Özgün’ün bu anlayışı takdir topluyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
fakir - 4 yıl önce
Degerli Suleyman kardesimin bu goreve getirilirken makaminin hakkini vereceğinden suphem yoktu.Tebrik eder basarilarinin devamini dilerim
Avatar
adamsın - 4 yıl önce
devletini düşünen insan bunu yapmalı helal olsun allah doğrudan şaşırtmasın
Avatar
HABER - 4 yıl önce
anlaşiyi tam anlayamadik
Avatar
her şeye kıllanan adam - 4 yıl önce
kim neyi anladı anlamadı tam olaraktan anlayamadık