banner461
banner195

Özkonak Anadolu Öğretmen Lisesi Mezunları Sözlerini Tuttular

Özkonak Anadolu Öğretmen Lisesi mezunları verdikleri sözü tuttu ve her biri güzel müjdeler ile Özkonak Belediye Başkanı İlker Yürekl'yi makamında ziyarette bulundu.

Özkonak Anadolu Öğretmen Lisesi Mezunları Sözlerini Tuttular
19 Ağustos 2014 Salı 12:14

banner143
banner134
Nevşehir'in Avanos ilçesine bağlı Özkonak kasabasında bulunan Özkonak Anadolu Öğretmen Lisesi 2013-2014 Mezunları verdikleri sözü tuttu ve her biri güzel müjdeler ile Özkonak Belediye Başkanı İlker Yürekl'yi makamında ziyarette bulundu.

Hatırlanacağı üzere Özkonak Anadolu Öğretmen Lisesi bu yıl muhteşem bir mezuniyet törenine imza atmış Belediye Başkanı İlker Yürekli,bu unutulmaz günün baş mimamır olarak tam destek omuştu.
Mezuniyet töreni sonrası kendisine teşekkür ziyaretinde bulunan Öğrenciler, kendilerine haklarını helal etmelerini istemiş Belediye Başkanı Yürekli'ninde öğrencilerden bir isteği olmuştu..- " Öncelikle çok güzel yerleri kazanıp Ülkemize milletimize hizmet etmenizi, Ve özellikle Eğitiminizi tamamladığınız Özkonak kasabasını hayatınızdan hiçbir zaman eksik etmeyip burayı unutmayacak geldiğiniz görevlerde Özkonak kasabasına hizmet için elinizden geleni yapmanızı istiyorum.Ancak bu şekilde bana söz verirseniz hakkımızı helal ederim demişti...

İşte o günlerden sonra Özkonak Anadolu Öğretmen Lisesi mezunları herbiri çok güzel bölümleri kazandılar ve sonrası ilk durakları yine Eğitimin Kalesi Öğrencilerin kadim Dostu Özkonak Belediye Başkanı İlker Yürekli nin makamı oldu...Öğrencilerle Başkan Yürekli bir süre sohbet ettiler ardından  Özkonaklı Prof.Dr.Nesrin Becit'in Özkonak ta ki Bilim Evinde öğrenciler onuruna verdiği yemekte bir araya geldiler.

Başkan Yürekli, Eğitimin merkezi Özkonak ta başarılı öğrencilerimizin yetişmesinde emeği geçen tüm değerli öğretmenlerine ve okul idarecilerine teşekkür ediyorum.İnanıyorum ki Özkonak ta yetişmiş bu topraklarda eğitimini görüp bu kasabanın suyunu içimiş vefalı ve başarılı öğrencilerimiz yarın Türkiye nin dört bir tarafından görev yapacaklar ve Özkonak ı hiç bir zaman unutmayacaklar.Hayatlarında başarılar diliyorum dedi.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.