banner461

Özkonak Belediyesi Çözüm Odaklı Çalışıyor

Altyapı ve üstyapı hizmetlerine aralıksız devam eden Özkonak Belediyesi bu kapsamda şehir genelindeki su hatları ve bütünlüğü bozulmuş yollarda yenileme çalışması yapıyor.

banner503
Özkonak Belediyesi Çözüm Odaklı Çalışıyor
11 Temmuz 2017 Salı 19:22

banner143
banner134
Özkonak Belediyesi daha kaliteli bir hizmet sunabilmek için su hatları ve kaldırımlarda başlattığı bakım, onarım ve yenileme çalışmalarını yoğun bir tempoyla sürdürüyor.

“Hayalimizdeki Özkonak için durmaksızın çalışıyoruz. Çalışmaya da devam edeceğiz” 

Özkonak Belediye Başkanı İlker Yürekli; "Özkonak Kasabasında yaz mevsimi ile birlikte nüfus artışı ve vatandaşlarımızın bahçe sulamalarından dolayı bölgesel olarak görülen su kaynaklarının azalması ile birlikte yaşanılan su yetersizliği, belediyemiz tarafından yürütülen yoğun araştırma ve çalışma sonucu kısa sürede çözüme kavuşturuldu. Bu süreçte mağduriyet yaşayan vatandaşlarımıza göstermiş olduğu anlayıştan dolayı teşekkür ederiz" dedi.

Çalışmayı başladığı andan itibaren yerinde takip eden ve yönlendiren 
Başkan Yürekli; "Ayrıca Kasabamızdaki bozuk yolların rotmiks çalışmaları, Atatürk Caddesindeki ağaçlığı düzenleme çalışmaları, Şehit Halil Gün Caddesi Kireçlik Sokak'ta alt yapı çalışmaları ve Cami Cedit Mahallesinde ara sokaklara taş döşeme çalışmaları devam etmektedir" dedi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.