banner461
banner195

Özkonak Belediyesi Sil Baştan Yapılıyor

Nevşehir'in Avanos ilçesine bağlı Özkonak Belediyesi yaklaşık iki aydır yoğun bir tempo ile tadilat çalışmalarına devam ediyor.

Özkonak Belediyesi Sil Baştan Yapılıyor
19 Ağustos 2014 Salı 14:26

banner143
banner134

 Nevşehir'in Avanos ilçesine bağlı Özkonak Belediyesi kasaba içerisinde yapılması gereken acil işleri tamamlamasının ardından belediye binasının tadilatına geçmişti. Özkonak Belediye Başkanı İlker Yürekli'nin belediye başkanlığı görevine gelmesinin ardından kasaba da köklü değişikliklerin yapıldığı gözlenirken Belediye Başkanı İlker Yürekli'nin çalışmaları taraflı tarafsız her kesiminin takdirini toplamaya devam ediyor. Özkonak Belediye Başkanı İlker Yürekli Nevşehir'de Haberin Merkezi www.fibhaber.com haber sitesine yapmış olduğu açıklamada daha yaşanılabilir bir Özkonak için gecemizi gündüzümüze katıyoruz derken şunları kaydetti.

'' Özkonak Belediyesi olarak kasabamızda ilk olarak çevre düzenlemelerini tamamladık. Yine kasabamızın temel ihtiyaçlarından ve en önemli ihtiyaçlarından olan içme suyu projemizi de hayata geçirdik. Özkonak olarak daha yaşanılabilir daha temiz bir Özkonak için çalışmalarımız devam ediyor. Belediye olarak şimdi ise belediye binamızın tadilatını yapmaya devam ediyoruz. Belediye binamızı Özkonak Kasabasına yakışır, modern bir bina haline getireceğiz. İşte bu yüzen belediye binamız yaklaşık iki aydır tadilat içerisinde. Tabi ki tüm bunları yaparken vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını da gideriyoruz. İnşallah en kısa sürede Özkonak halkı modern bir belediye binasında hizmet almaya başlayacaktır''


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.