banner461
banner195

Özmen Tüm Nevşehir Halkının, Pazarcı Esnafının Bayramını Kutladı

Nevşehir Sebzeciler, Meyveciler ve Seyyar Pazarcılar Odası Başkanı Selim Özmen, Tüm Nevşehir Halkının ve Pazarcı esnafının bayramını kutladı.

Özmen Tüm Nevşehir Halkının, Pazarcı Esnafının Bayramını Kutladı
15 Temmuz 2015 Çarşamba 17:38

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Sebzeciler, Meyveciler ve Seyyar Pazarcılar Odası Başkanı Selim Özmen, Tüm Nevşehir Halkının ve Pazarcı esnafının bayramını kutladı.

Özmen, “Ramazan ayının sağladığı manevi iklim sayesinde kazanılan birlik, beraberlik, dayanışma  ve hoşgörü kültürünün hayatımızın bundan sonraki bölümünde de sürdürülmesi huzurlu ve barış içerisinde yaşamamız için son derece önemlidir. Mübarek ramazan ayını uğurlamanın hüznünü yaşarken, diğer yandan da ramazan ayının mükâfatı olan Ramazan bayramına ulaşmanın sevincini ve mutluluğunu yaşıyoruz. Bayramlar kırgınlık ve dargınlıkların unutulduğu, karşılıklı sevgi ve saygının pekiştiği, hoşgörünün hakim olduğu müstesna günlerdir. Bayramlar sadece bireysel olarak mutluluk yaşadığımız günler değil, bu sevinci ve mutluluğu büyüklerimizle, gençlerimizle, çocuklarımızla, eş, dost ve akrabalarımızla paylaştığımız çok özel günlerdir. Dini bayramlarımız, kimsesizleri ve hastaları ziyaret ederek onları sevindirip, çok yoğun insani duygular yaşamamıza vesile olur. Bayramlar, milli ve dini duyguların inançların, geleneklerin uygulanarak gelecek kuşaklara aktarıldığı, millet olma şuurunun şekillendiği ve kuvvetlendiği günlerdir. Bu duygu ve düşüncelerle bütün hemşerilerimizin ve tüm Pazarcı esnaflarımızın Ramazan Bayramlarını en içten dileklerimle kutlar, tüm insanlık için barışa, sevgiye, kardeşliğe vesile olmasını temenni eder, sevgi ve saygılarımı sunarım" dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.