banner461
banner195

Özmen ve Yönetimi Federasyon Seçimine Katılacak

Nevşehir Sebzeciler, Meyveciler ve Seyyar Pazarcılar Odası Başkanlığı yönetimi önümüzdeki günlerde gerçekleştirilecek olan Federasyon seçimlerine tam kadro katılacak.

 Özmen ve Yönetimi Federasyon Seçimine Katılacak
11 Haziran 2014 Çarşamba 17:56

banner143
banner134

 Özmen ve Yönetimi Federasyon Seçimine Katılacak

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Sebzeciler, Meyveciler ve Seyyar Pazarcılar Odası Başkanlığı yönetimi önümüzdeki günlerde gerçekleştirilecek olan Federasyon seçimlerine tam kadro katılacak.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Nevşehir Sebzeciler, Meyveciler ve Seyyar Pazarcılar Odası Başkanı Selim Özmen, 25 Haziran 2014 tarihinde Ankara’da düzenlenecek olan Federasyon seçimlerine Nevşehir’in tam kadro halinde katılacağını söyledi.

Federasyon seçimleri öncesinde 4 adayın federasyon başkanlığına aday olduğunu kaydeden Nevşehir Sebzeciler, Meyveciler ve Seyyar Pazarcılar Odası Başkanı Selim Özmen, Seçimlerde Sakarya Oda Başkanı Muzaffer Kabacan’ı destekleme kararı aldıklarını dile getirdi.

Nevşehir’in federasyon seçimlerinde temsil edilmesine önem verdiklerini dile getiren Başkan Özmen, seçimde yarışacak tüm adaylara da başarılar dileyeceklerini de ifade etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.