banner461
banner195

Özmen’den Çifte Kutlama

Nevşehir Sebzeciler, Meyveciler, Seyyar Pazarcılar Odası Başkanı Selim Özmen, Engelliler Haftası ve Ahilik Haftası nedeniyle çifte kutlama mesajı yayınladı.

Özmen’den Çifte Kutlama
13 Mayıs 2015 Çarşamba 13:04

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Sebzeciler, Meyveciler, Seyyar Pazarcılar Odası Başkanı Selim Özmen, Engelliler Haftası ve Ahilik Haftası nedeniyle çifte kutlama mesajı yayınladı.

Özmen, “İçerisinde bulunduğumuz haftada iki önemli haftayı kutluyoruz. Son yıllarda hükümetimizin yaptığı girişimler sonucunda artık evlerinden çıkıp topluma karışan, toplumun vazgeçilmez unsurları olduklarını bir kez daha bizlere gösteren engelli kardeşlerimizin haftalarını yürekten kutluyorum. İlimizde engellilerin topluma kazandırılması, iş istihdamı kazanabilmeleri için yapılan tüm faaliyetleri de yürekten desteklediğimizi bir kez daha ifade ediyorum. Öte yandan içerisinde bulunduğumuz haftada kutlanan Ahilik Haftası nedeniyle Nevşehir’de oldukça etkili bir kutlama programı icra eden Birlik Başkanlığımız başta olmak üzere kutlama komitesine bu çabarından dolayı teşekkür ediyorum. Ahilik kültürü yüzyıllar boyu bu topraklarda var olmuş bir kültür. Bu kültürün yaşatılmasında bu tür etkinliklerin büyük bir yeri olduğuna inanıyorum” açıklamasında bulundu.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.