banner461
banner195

Özmen'den Kadir Gecesi Mesajı

Nevşehir Sebzeciler Meyveciler ve Pazarcılar Esnaf Odası Başkanı Selim Özmen , yayımladığı bir mesajla tüm Müslüman Âleminin Mübarek Kadir Gecesini kutladı.

Özmen'den Kadir Gecesi Mesajı
23 Temmuz 2014 Çarşamba 16:30

banner143
banner134
Nevşehir Sebzeciler Meyveciler ve Pazarcılar Esnaf Odası Başkanı Selim Özmen, FİB Haber Merkezimize yazılı bir mesaj yayımlayarak tüm Müslüman Âleminin Kadir Gecesini kutladı.

Başkan Özmen mesajında şunları söyledi; “Şüphesiz ki hepimiz, on bir ayın sultanı olan Mübarek Ramazan Ayının içerisinde bulunan ve bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesine kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. İslâm dinimizdeki en kutsal ve en faziletli gece Kadir gecesidir. Çünkü yüce Kur’ân bu gece inmiştir ve bu gecenin de öyle bir anı vardır ki o anda yapılan tüm ibadet ve dualar mutlaka kabul olur. Manevi duyguların en üst seviyelere yükseldiği bu kutsal gecede ailemiz, milletimiz, ülkemiz ve zalimin zulmü altında ezilen tüm Müslüman kardeşlerimiz için dua edelim. Yine bu çok özel olan gece de tüm dargınlıklara ve kırgınlıklara son verelim. Sevgi, saygı ve hoşgörüyü elden bırakmayalım. Bu vesileyle Başta tüm Nevşehirli hemşehrilerimiz, tüm Müslüman Âleminin ve pazarcı esnaflarımızın Kadir gecesini kutluyor, bu gecenin içinde barındırdığı nimetlerden de herkesin faydalanabilmesini cenabı Allah’tan niyaz ederek, herkesin kandilini kutluyorum.” dedi.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.