banner461
banner195

Özmen’den Teşekkür

Nevşehir Sebzeciler, Meyveciler ve Pazarcılar Odası Başkanı Selim Özmen, İl emniyet müdürü Metin Kalayoğlu’na teşekkür etti.

 Özmen’den Teşekkür
01 Mayıs 2014 Perşembe 11:54

banner143
banner134

 Özmen’den Teşekkür

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Sebzeciler, Meyveciler ve Pazarcılar Odası Başkanı Selim Özmen, İl emniyet müdürü Metin Kalayoğlu’na teşekkür etti.

Geçtiğimiz günlerde Nevşehir Pazaryerini ziyaret ederek, Pazaryeri hakkında Oda Başkanı Selim Özmen ve oda yönetim kurulu üyelerinden bilgiler alan ve daha sonrasında esnaflarla da sohbet eden İl Emniyet Müdürü Kalayoğlu’nun son derece sıcak ve samimi yaklaşımından memnuniyet duyduklarını dile getiren Nevşehir Sebzeciler, Meyveciler ve Seyyar Pazarcılar Odası Başkanı Selim Özmen, “İl Emniyet Müdürümüzün pazaryerimizi ziyareti ve esnaflarımızla birlikte odamız yönetimi ile son derece samimi ve sıcak bir ortamda gerçekleşen sohbetten dolayı, esnaflarımıza ve oda yönetimimize olan yaklaşımlarından dolayı kendilerine teşekkür ediyoruz. İlimizde görev yaptığı sürece kendisine ve tüm emniyet müdürlüğü camiamıza başarılar diliyoruz” diye konuştu. 
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.