banner461
banner195

Parmaksız: “Basın Demokratik Ülkelerin Olmazsa Olmazıdır”

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü sebebiyle yazılı bir mesaj yayınlayarak, “Türkiye’de ve dünya da kamu görevini icra ettiğine inandığımız tüm gazetecilerin, gazeteciler gününü kutluyorum” dedi.

 Parmaksız: “Basın Demokratik Ülkelerin Olmazsa Olmazıdır”
09 Ocak 2015 Cuma 17:00

banner143
banner134
 Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız:

“BASIN DEMOKRATİK ÜLKELERİN OLMAZSA OLMAZIDIR”

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü sebebiyle yazılı bir mesaj yayınlayarak, “Türkiye’de  ve dünya da kamu görevini icra ettiğine inandığımız tüm gazetecilerin,   gazeteciler gününü kutluyorum” dedi.

İleri düzeyde demokrasinin yaşandığı ülkelerde  Basın ve Medya’nın halkın haber alma ve objektif olarak gerçekleri öğrenme konusunda önemli  kamu görevi yerine getirdiğini hatırlatan Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız, “Demokrasi’nin geliştiği ülkelerde Yasama Yürütme Yargı organlarından sonra Medya 4. Kuvvet olarak kabul edilir. Basın yaptığı kamu görevi sebebiyle demokratik ülkelerin olmazsa olmazıdır. Bu düşüncelerde Türkiye’de  Gazeteciler’in çalışma şartlarının iyileştirildiği,  çalışma şartlarının uluslararası standartlara getirildiği günleri temenni ediyor, Türkiye’de  ve dünya da kamu görevini icra ettiğine inandığımız tüm gazetecilerin,   gazeteciler gününü kutluyorum” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.