banner461
banner195

Parmaksız : “Bayramlar Birlik Beraberlik Ve Ortak Sevinç Günleridir”

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız, Ramazan Bayramı sebebiyle bir mesaj yayınlayarak, tüm Nevşehirlilerin Ramazan Bayramı’nı kutladı.

Parmaksız : “Bayramlar Birlik Beraberlik Ve Ortak Sevinç Günleridir”
16 Temmuz 2015 Perşembe 12:50

banner143
banner134
NTSO Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız’dan Bayram Mesajı: “Bayramlar Birlik Beraberlik Ve Ortak Sevinç Günleridir”...

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız, Ramazan Bayramı sebebiyle  bir mesaj yayınlayarak,  tüm Nevşehirlilerin  Ramazan Bayramı’nı kutladı.

Dini Bayramların tüm İslam Alemi için ayrı bir önem taşıdığı belirten, NTSO Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız, “Milletçe bir Ramazan Bayramı’nı  daha idrak ediyoruz. Bayramlar  Milletlerin  birlik, beraberlik ve ortak  sevinç günleridir. Birlik beraberlik ve Millet olma bilinci içerisinde nice bayramlara kavuşmayı diliyor, tüm Nevşehirlilerin ve İslam Alemi’nin Ramazan Bayramı’nı kutluyorum.”

Öte yandan Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası’nda Bayramlaşmanın Bayramın  ikinci günü saat 15.00- 16.00 saatleri arasında  NTSO Meclis Salonu’nda gerçekleşeceği bildirildi . 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.